Menu

Szafka na komórki WSS 05 przegród telefony metalowe zamykane

Cechy produktu

  • Producent Malow 

Opis

seria szafek na telefony komórkowe WSS marki Malow to rozwiązanie dla miejsc, do których nie można wnosić telefonów komórkowych i istnieje konieczność ich bezpiecznego przechowywania. Szafki te więc są użytkowane w placówkach rządowych, urzędach, czytelniach czy bibliotekach. Dzięki swojej budowie istnieje możliwość przechowywania również innych znikomych przedmiotów takich jak np. Klucze czy portfel.

Szafka na telefony komórkowe WSS 05 to niska metalowa szafka, która posiada pięć skrytek w jednej kolumnie. Każda skrytka zamykana jest na oddzielny zamek ryglujący. Szafka produkowana jest z wytrzymałej blachy, a także pomalowana jest w technologii proszkowej dzięki czemu jest wysoce odporna na korozję. Szafkę można jednocześnie postawić na ziemi jak i powiesić na ścianie dzięki specjalnym otworom montażowym.

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia przystępności towaru oraz jego koloru.

Produkty zwykle dostępne w kolorze popielatym (RAL 7035). W sytuacji wyboru innego koloru termin realizacji zamówienia może się wydłużyć.

zdjęcia poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.