Menu

Szafka na komórki WSS 55 zamykanych skrytek na klucz Malow

Cechy produktu

  • Producent Malow 

Opis

seria szafek na telefony komórkowe WSS producenta Malow to rozwiązanie dla miejsc, do których nie można wnosić telefonów komórkowych i istnieje konieczność ich bezpiecznego przechowywania. Szafki te więc są użytkowane w placówkach rządowych, urzędach, czytelniach czy bibliotekach. Dzięki swej budowie istnieje możliwość przechowywania również innych znikomych przedmiotów takich jak np. Klucze czy portfel.

Szafka na telefony komórkowe WSS 55 to metalowa szafka, która posiada pięćdziesiąt pięć skrytek. Każda skrytka zamykana jest na oddzielny zamek ryglujący. Szafka produkowana jest z wytrzymałej blachy, a także pomalowana została w technice proszkowej dzięki czemu jest wysoce oporna na korozję. Szafkę można jednocześnie postawić na ziemi jak i powiesić na ścianie dzięki specjalnym otworom montażowym.

Ze względu na duże gabaryty produktu prosimy o kontakt w celu wyceny dostawy.


Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru oraz jego koloru.

Produkty najczęściej dostępne w odcieniu popielatym (RAL 7035). W sytuacji wyboru innego koloru termin realizacji zamówienia może się wydłużyć.

fotografie poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.