Menu

Szkło hybrydowe HOFI Hybrid Glass do Xiaomi Mi Band 5 Czarny

Cechy produktu

  • Producent HOFI 

Opis

Czy elastyczne może oznaczać udoskonalone?

nieduża grubość, bo tylko 0.3mm i pełne pokrycie ekranu, co sprawia, iż szkło jest niemalże niewidoczne.
Twardość na poziomie 7H uzyskana dzięki zastosowanym powłokom ceramicznym.
To parametry hybrydy szkła i folii, co oznacza nie tylko wysoką oporność na nacisk czy zarysowania, ale także pełną wrażliwość na dotyk, a także perfekcyjną przezroczystość i nasycenie obrazu.

I w końcu najważniejsze, największa zaleta towaru - nie pęka i nie kruszy się w przeciwieństwie do tradycyjnych szkieł hartowanych!

zobacz jak zamontować:
https://www.youtube.com/watch?v=j5WIzyY5AzA

INSTRUKCJA montażu:
Montaż tego modelu szkła wygląda inaczej w przypadku tradycyjnych zwykłych szkieł hartowanych na cienkiej warstwie adhezyjnej, jest nieco trudniejszy za sprawą grubszej warstwy klejowej.
W początkowej fazie aplikacji mogą pozostać uwięzione pod szkłem bąbelki lub pasy powietrza, które trzeba wyprowadzać powtarzalnymi ruchami do krawędzi, najłatwiej jednak w tym wypadku odkleić powłokę do miejsca pęcherza powietrza i jeszcze raz przykleić, wyprowadzając powietrze np. Kartą bankomatową.
Trzeba ponadto pamiętać, że ze względu na zakrzywienie, krzywizna szkła musi pokrywać się z krzywizną ekranu.
Jeśli szkło nie przykleja się po którymś z boków, oznacza to, że zostało krzywo przyklejone, w takim wypadku trzeba będzie odkleić i ponowić próbę montażu do skutku.

W związku z polerowaniem i frezowaniem ekranu wymaga to w niektórych przypadkach do kilku minut pracy, jednak końcowy efekt będzie zadowalający.

cechy artykułu:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Twardość powierzchni 7H
- Grubość 0,3mm
- Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk
- precyzyjnie dobrana
- wymiary: 44x17mm

W pakiecie:
1 x Szkło hybrydowe Hofi Hybrid Glass
1 x komplet instalacyjny

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.