Menu

Telefon MYPHONE 6310 Biały

Cechy produktu

  • Producent MYPHONE 

Opis

Telefon myPhone 6310
Kompaktowy i ergonomiczny

Elegancja i klasyka w jednym urządzeniu

myPhone 6310 to telefon skrojony na miarę potrzeb tych użytkowników, którzy w telefonach szukają tradycyjnego designu i prostych funkcjonalności. Nieprzypadkowo więc nowa propozycja z kolekcji Simple Life stawia na ogół na ponadczasowość i wygodę wykorzystywania. MyPhone 6310 wyśmienicie stanie na wysokości zadania równocześnie jako telefony zastępczy, ale nie rozczaruje dodatkowo tych, którzy uczynią z niego główne narzędzie komunikacji.

ekran

myPhone 6310 zaopatrzono w ekran LCD o przekątnej 2,4” i rozdzielczością QVGA. Zastosowano w nim czytelną czcionkę, wyśmienicie widoczną na kontrastowym ekranie.

Długi czas rozmów

pokaźna bateria o objętości 900 mAh zapewni długi czas pracy telefonu, bez konieczności codziennego ładowania.

Jeszcze więcej pamięci

myPhone 6310 posiada dodatkowy slot na karty microSD, który pozwoli na rozszerzenie pamięci telefonu o dopełniające 32 GB i jednoczesne przechowywanie większej ilości ulubionej muzyki lub zdjęć.


Dodatkowa funkcjonalność

Telefon zaopatrzono w szereg funkcji, które niewątpliwie przydadzą się w powszednim użytkowaniu. Wśród nich: radio FM, bluetooth, latarka, dyktafon, aparat, a także odtwarzacz plików MP3 i MP4.

spore klawisze

myPhone postawił na proste rozwiązania, dlatego w 6310 wynajdziemy spore, czytelne klawisze z opcją podświetlania, które bez dwóch zdań przypadną do gustu osobom o słabszym wzroku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.