Menu

Zagg InvisibleShield Glass+ iPhone X/XS

Cechy produktu

  • Producent Zagg 

Opis

Dzięki zastosowaniu wytrzymałych tworzyw klasy wojskowej, folia Invisible Shield ochroni wyświetlacz Twojego urządzenia przed uderzeniami, zarysowaniami i smugami, nie pogarszając przy tym jego czułości na dotyk ani widoczności obrazu.

Folie Invisible Shield wyprodukowane są z wyjątkowo niepodatnych materiałów, które powstały z myślą o ochronie śmigieł w wojskowych helikopterach. produktywnie zabezpieczają wyświetlacz urządzenia przed uderzeniami, zarysowaniami i smugami.

Materiały używane do produkcji folii Invisible Shield zostały dokładnie przetestowane i dopasowane tak, by nie zniekształcały obrazu i zapewniały wyraźny obraz z obszerniejszą głębią. Nie obniżają także czułości ekranu, co umożliwia wygodną obsługę gestami.Specjalna olejoodporna technika na długo zabezpiecza wyświetlacz urządzenia przed odciskami palców, smugami makijażu i innymi tłustymi plamami.opatentowany system aplikacji EZ Apply® powoduje, iż naklejenie folii na wyświetlacz jest banalnie proste i nie powoduje powstawania bąbelków powietrza.Wszystkie folie Invisible Shield objęte są dożywotnią gwarancją ograniczoną.

Oznacza to, iż jeśli podczas użytkowania Twoja folia zniszczy się albo zarysuje, ZAGG wymieni ją na nową.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.