Menu

Bosch EasyVac 12 (bez akumulatora i ładowarki) - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu

  • Producent Bosch 

Opis

wydajny odkurzacz można stosować także do usuwania pokaźniejszych lub cięższych tworzyw. Lekki ręczny i podłogowy odkurzacz, który dzięki akumulatorowi można stosować także przenośnie, np. W samochodzie albo w domu.

Jeden proces ładowania akumulatora do pełna gwarantuje wystarczający czas pracy i stałą wysoką moc aż do ostatniej minuty działania. Syneon Chip: inteligentne sterowanie energią i maksymalny czas pracy. 3-diodowy wskaźnik stanu naładowania akumulatora informuje o dostępnych rezerwach energii oraz pozostałym czasie pracy.

praktyczna rura przedłużająca rozszerzająca komfort odkurzania podłóg. Długa dysza do fug umożliwia odkurzanie miejsc trudno dostępnych. Bezproblemowe odkurzanie tapicerki meblowej za pomocą dyszy szczotkowej.

Filtr płaski, fałdowany – wysoka produktywność pochłaniania pyłu, nietrudny w czyszczeniu. Komplet nie zawiera akumulatora i ładowarki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.