Menu

Szorowarka jednotarczowa Karcher BDS 43/180 C Adv (1.291-226.0)

Opis

Szorowarka jednotarczowa Zaletą urządzeń jednotarczowych jest prosta kompozycja, niskie koszty eksploatacji i bezusterkowość. Urządzenia jednotarczowe polecane są najczęściej firmom sprzątającym. Nieprzeciętnie sprawdzają się w salonach samochodowych, butikach, szkołach, muzeach, hotelach i restauracjach a także w biurach, budynkach użyteczności publicznej i wielu innych miejscach.

Dzięki wyjątkowo wytrzymałemu systemowi połączenia (metal z metalem) szczotki można łatwo i ekspresowo wymieniać bez żadnych narzędzi. Wysokość uchwytu prowadzącego można skonsolidować do wzrostu osoby obsługującej.

Centralnie umieszczony mocny silnik zapewnia równomierną siłę nacisku i znacznie usprawnia obsługę. Napęd przekładni planetarnej zagwarantuje wyższy moment obrotowy klasyczny napęd pasowy. Uzupełniającą zaletą jest jego odporność, co redukuje koszty eksploatacyjne.

Wyposażenie Zasilanie sieciowe Zbiornik jako wyposażenie dopełniające, 10 l

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.