Menu

Szorowarka kompaktowa Karcher BD 50/60 C Ep Classic (1.127-002.0)

Opis

Zasilana sieciowo (przewód), niewiele znacząca, kompaktowa szorowarka przeznaczona do codziennego czyszczenia twardych i rozciągliwych wykładzin podłogowych. Wyekwipowana w panel sterowania EASY, co gwarantuje łatwą obsługę i prędki czas nauki podstawowych funkcji urządzenia.

Pojedynczy wyświetlacz obok panelu sterowania prezentuje czas pracy urządzenia. Duża objętość zbiornika zapewnia długie okresy pracy bez przerw. Szorowarkę wyekwipowano w głowicę szorującą w modnym wymiarze D 51.

przekazana wartość nie posiada belki ssącej. Proste i łukowe belki ssące przystępne jako dopełniające wyposażenie. Parametry I mocne strony atrakcyjny cenowo model szorowarki nieprzeciętna relacja ceny do sprawności. Obsługa zredukowana do najważniejszych funkcji.

duża pojemność zbiornika pomimo kompaktowych rozmiarów szorowarki nietrudna w manewrowaniu. Nad wyraz dobra widoczność czyszczonej powierzchni. Szeroka szerokość robocza Głowica szorująca o średnicy 51 cm. Efektywne czyszczenie Zasilanie sieciowe (230 V, 50 Hz) Niska waga.

odpowiednia jednocześnie do ciągłego jak i okazjonalnego korzystania Opcjonalny komplet Home-Base Możliwość montowania różnych akcesoriów albo wyposażenia. Wyposażenie do czyszczenia ręcznego może być transportowane na szorowarce.

Panel sterowania EASY Obsługa urządzenia przy pomocy jednego przełącznika. Przystępna i prosta obsługa. Żółte elementy obsługowe ułatwiają pracę każdemu użytkownikowi szybki czas nauki funkcjonowania urządzenia.

przystępna łukowa albo prosta belka ssąca znakomite przypasowanie do rodzaju czyszczonej podłogi. Mocne i trwałe komponenty sterowania świetnie nadaje się do codziennego czyszczenia. Wyposażenie charakterystyczne: Szczotka tarczowa System dwóch zbiorników Zasilanie sieciowe Dla właściwej konfiguracji urządzenia, konieczne jest doposażenia go w belkę ssącą 850 mm, w przystępnych wariantach: łukowa, łukowa z rolkami, prosta, prosta z rolkami.

Belka ssąca łukowa do szorowarek 1151,28 zł – 2324,70 zł z VAT Wybierz opcjeDodaj do porównaniaDodaj do ulubionych Belka ssąca prosta do szorowarek 940,95 zł – 1726,92 zł z VAT Wybierz opcjeDodaj do porównaniaDodaj do ulubionych

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.