Menu

Szorowarka kompaktowa Karcher BR 35/12 C Bp Pack (1.783-450.0) + GRATISY

Opis

W zestawie z RM 69 10L (6.295-899.0), szczotką walcową twardą (4.037-038.0) i okularami ochronnymi (6.025-488.0)! Kierownica istotnie usprawnia skrupulatne manewrowanie maszyną, a dzięki regulowanej wysokości dopasowuje się do wzrostu operatora.

Głowica ze szczotkami walcowymi nie tylko wyjątkowo skutecznie czyści nierówne, porowate powierzchnie, lecz także wstępnie podmiata drobne skażenia. Szorowarka może pracować w trybie eco!efficiency, który wpływa na wydłużenie czasu pracy na akumulatorze o 50% i obniżenie głośności pracy o około 40%.

pozwala na to używanie urządzenia w obszarach o wysokiej wrażliwości na hałas (szpitalach, przychodniach, przedszkolach, SPA). Głowica szorująco – zbierająca obraca się w zakresie +/ – 200°. Dzięki obrotowej głowicy szczotka zawsze pracuje zgodnie z kierunkiem jazdy, co gwarantuje 100% sprawność szorowania.

Funkcja odsysania działa zarówno w trakcie pracy do przodu jak i do tyłu, a listwa ssąca podąża za każdym razem za głowicą, co skuteczne odsysanie wody w narożnikach. Szorowarka posiada akumulator litowo-jonowy i zaimplementowaną ładowarkę.

atrybuty I zalety Głowica szorująco – zbierająca obracająca się w zakresie +/ – 200°. Proste odsysanie wody w narożnikach. Wydajnie czyści trudno dostępne miejsca Szczotka za każdym razem pracuje zgodnie z kierunkiem jazdy.

Dając 100% efektywności szorowania. Umożliwia pracę do tyłu wraz z odsysaniem. W wyposażeniu akumulator litowo-jonowy Bezobsługowa praca dzięki baterii o wyjątkowo długiej żywotności (około 3-krotnie dłuższej od baterii klasycznej).

wbudowana ładowarka zapewnia krótki czas ładowania akumulatora oraz umożliwia doładowywanie maszyny podczas pracy. Szybkie ładowanie (100% w 3 h; 50% w 1 h). Tryb eco!efficiency Wydłuża czas pracy choćby do 50%.

Redukcja hałasu o około 40%. Redukcja emisji CO2. Kompaktowe urządzenie Dociera do narożników. Nietrudna obsługa zamiatarki szczególnie niska waga 35% lżejsza aniżeli konkurencyjne urządzenia podobnej klasy przystępne przewożenie po progach i schodach.

Zajmuje niewiele miejsca w trakcie transportu. Kierownica może być złożona Zajmuje niewiele miejsca w trakcie przechowywania. Możliwość transportu także w znikomych pojazdach. Kierownica dostosowywana na wysokość praktyczna regulacja kierownicy pozwala przystosować jej wysokość do wzrostu operatora.

wbudowana ładowarka zastosowana ładowarka – za każdym razem z maszyną. Pełne ładowanie trwa 3 godziny, ładowanie do połowy objętości baterii – 1 godzinę. Doładowywanie baterii osiągalne jest w każdej chwili. Ładowarka wyłącza się automatycznie i nie pobiera energii w trybie czuwania.

Szczotki walcowe Wysokie ciśnienie kontaktowe ułatwia eliminowanie wytrzymałych skażeń. Wspaniale czyści również chropowate powierzchnie i szczeliny. Genialne rezultaty czyszczenia. Funkcja odsysania efektywne zamiatanie, szorowanie i odsysanie w jednym przejsciu.

Zbiera niewiele znaczące kamienie, trociny i inne nieznaczne skażenia. Optymalne odsysanie. Wyposażenie Szczotka walcowa System dwóch zbiorników Zmienna siła nacisku szczotek Baterie i ładowarka w zestawie rodzaj baterii, Li-Ion Kółka transportowe Prosta belka ssąca

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.