Menu

Urządzenie przemysłowe do czyszczenia suchym lodem Karcher IB 15/120

Opis

Zoptymalizowany przepływ powietrza zapewnia delikatny transport pelet, dzięki czemu ich ostre brzegi nie ulegają wygładzeniu i pełną siłę usuwania zabrudzeń. Zintegrowany separator wodno-olejowy odfiltrowuje kondensat od skopresowanego powietrza, dzięki czemu jest ono suche i wolne od oleju, co zapobiega oblodzeniu maszyny.

parametry I zalety Możliwość przypięcia skrzynki na akcesoria z tyłu urządzenia Dysze i narzędzia sąprzystępne na urządzeniu. Skrzynka na akcesoria jest mocowana z tyłu dzięki temu trudniej ją zanieczyścić.

Wysoka mobilność Urządzenie jest zrównoważone dzięki pneumatycznym kołom i nisko położonemu środkowi ciężkości. Uchwyty z przodu i z tyłu urządzenia ułatwiają jego transport po schodach. Automatyczne opróżnianie pozostałości lodu Przycisk z boku urządzenia “zrzut pozostałego suchego lodu” ze zbiornika.

Zabezpiecza urządzenie przed zamarzaniem. Urządzenie nie zamarza. Sprawny przepływ przez urządzenie Suchy lód jest transportowany z urządzenia do dyszy bez jej uszkadzania. Maksymalna moc czyszczenia z dyszą.

Zwijany kabel uziemiający proste uziemienie czyszczonego przedmiotu (metalowego). Zabezpieczenie przed przeskokiem ładunku elektrycznego z użytkownika na czyszczony przedmiot. Poprawiony komfort wykorzystywania.

Zintegrowany separator olejowy Urządzenie nie zamarza. Uchwyt na pistolet Trzpień zezwalający na wygodne przechowywanie i przezbrajanie dysz pistoletu. Skrzynka na akcesoria Wysoka funkcjonalność. Wyposażenie Skrzynka na wyposażenie Smar do dyszy Dysza płaska Wkładka dyszy płaskiej, 8 mm Płaski klucz do wymiany dysz, 2 szt.

kolista dysza punktowa, XL, długa Wąż przyłączeniowy pistoletu z szybkozłączem Pistolet (praktyczny i bezpieczny) Przełącznik “powietrze i lód” albo “powietrze” Zegar elektroniczny automatyczne zwijanie kabla odprowadzającego ładunki elektryczne Separator wody i oleju

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.