Menu

Zestaw Zgrzewarka do pakowania próżniowego (pakowarka próżniowa sous-vide) Peach PH310 + Folia Peach do zgrzewarki (pakowarki) próżniowej PH100, 2 rolki 28x300cm, 2x90 mikronów, 7 warstw

Cechy produktu

  • Producent Peach 

Opis

  • Producent:
  • Peach

Zgrzewarka do pakowania próżniowego (pakowarka próżniowa sous-vide) Peach PH310:

Jedzenie utrzymuje świeżość nawet 8 razy dłużej - naturalne przechowywanie bez konserwantów. Mieści komplet startowy z mistrzowską folią do zgrzewania rodzaju "rękaw".

- Kompaktowy design - niezwykle lekka, tylko 1.2kg
- nieskomplikowana w obsłudze - w pełni automatyczna funkcja pakowania próżniowego. Przycisk stop pozwala regulować uzyskaną próżnię przez zatrzymanie procesu w dowolnym momencie. Urządzenie jeszcze oddzielną funkcję zgrzewania.
- Elektroniczna kontrola temperatury
- Długość listwy zgrzewającej: 28 cm
- Moc urządzenia: 100W
- Maksymalne podciśnienie: -60kPa
- sprawność pompy: 4.5 l/min
- Czas zgrzewania: 6-8 sekundFolia Peach do zgrzewarki (pakowarki) próżniowej PH100, 2 rolki 28x300cm, 2x90 mikronów, 7 warstw:

- idealna długoterminowa ochrona Twojego jedzenia
- Wysoka jakość
- wyśmienita do każdej zgrzewarki próżniowej

Bezpieczna dla żywności i nie gromadzi BPA
nadaje się do:
- kuchni mikrofalowych (<100°C),
- gotowania próżniowego (<100°C),
- zamrażarek (>-20°C),
- gotowania wody (<100°C).
2 rolki o rozmiarach 28x300cm każda
Folia składa się z 7 warstw
Grubość: 2x90 mikronów

Gwarancja: 24 miesiące.

Peach to wiodąca szwajcarska producent akcesoriów biurowych. Progresywna technika zagwarantuje najwyższą jakość i daje wyśmienite efekty. Każdy produkt jest projektowany w Szwajcarii. Produkcja odbywa się zgodnie z najnowszymi osiągnięciami nauki i badań. Jakość, której większość producentów nigdy nie dorówna, a przy tym nadal w niezwykle niebanalnych cenach.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.