Moje konto
  • Ruszt elektryczny żeliwny ler.400 Ruszt elektryczny żeliwny ler.400

Ruszt elektryczny żeliwny ler.400

1 oferta z 1 sklepu

Producent Lozamet WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentLozamet

Diler sprzętu marki LOZAMET• wymiary: 400 x 650 x 300 mm• zasilanie: 3 N ~400V 50Hz• moc znamionowa: 4,5 kWGrille płytowe LOZAMET są przeznaczone do beztłuszczowego smażenia lub grillowania mięsa, ryb, kiełbas, ziemniaków i innych warzyw położonych bezpośrednio na płycie grzewczej.

Znakomicie usprawniają przygotowywanie zdrowych i smacznych dań, zarówno w dużych jak i małych obiektach gastronomicznych.Produkujemy grille gazowe i elektryczne, gładkie i ryflowane, z jedną lub dwoma niezależnymi strefami grzewczymi.Płynny zakres regulacji temperatury od 50 do 3000C umożliwia optymalny jej dobór stosownie do przepisu kulinarnego i ze względu na oszczędność gazu lub prądu.

Zastosowanie nowoczesnych regulatorów temperatury i wyłączników termicznych zapobiega przegrzaniu płyty. Pod płytą grzewczą znajduje się specjalna szuflada do zbierania tłuszczu i pozostałości po grillowaniu.Grille płytowe LOZAMET są wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, co zapewnia trwałość, estetykę i spełnienie najwyższych wymagań higienicznych.Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty zawierającej klasyczne grille płytowe oraz Grille Salamander i Grille Lava....

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też