Menu

Waporyzator Boundless CFX 5000mAh Hybryda

Cechy produktu

  • Producent Boundless 

Opis

Waporyzator Boundless CFX 5000mAh Hybryda Waporyzator Boundless CFX to urządzenie o oryginalnym designie, wysokiej trwałości i wyjątkowych parametrach. Korzystne spasowanie, poręczny kształt i przemyślane rozmieszczenie jego komponentów powoduje, iż urządzenie nie tylko idealnie się demonstruje, ale jest także jest niesamowicie fynkcjonalne. Obsługa urządzenia jest szczególnie prosta i odbywa się za pomocą zaledwie 3 przycisków, z których pomocą możemy sterować wszystkimi parametrami urządzenia. Należą do nich: aktualna i zadana temperatura, poziom baterii i szacowany czas pracy waporyzatora. Uwagę przykuwa również znaczny, czytelny barwny wyświetlacz, stworzony w technice OLED. Wszystkie atrybuty wyświetlane są dużą czcionką, przez co waporyzator Boundless CFX pozostaje praktyczny w każdych warunkach. Prezentacja waporyzatora Akcesoria
  • Vaporizer CFX
  • Kontenerek na wosk/olejek
  • Ładowarka sieciowa
  • potrzebnik do czyszczenia i ubijania suszu
  • przewód USB
  • INSTRUKCJA OBSŁUGI
  • Pudełko
Dla kogo jest waporyzator Boudnless CFX? Boundless CFX to nieprzeciętny dobór dla wszystkich osób, które szukają skutecznego, trwałego mobilnego waporyzatora i to w interesującej cenie. Szybki czas nagrzewania, pełna kontrola temperatury, izolowana ściezka powietrza to mocne strony które pewnie plasują go wśród waporyzatorów klasy premium. Waporyzator hybrydowy w przypadku większości waporyzatorów producenci decydują się na jedną metode grzejną: kondukcje albo konwekcje. Obie z tych metod posiadają swoje wady i mocne strony dlatego w sytuacji waporyzatora Boundless CFX zastosowano dwie metody jednocześnie! dzięki temu urządzenie nagrzewa się w zaledwie 30sekund, oferuje staranną regulacje temperatury i tworzy spore chmury wysokiej jakości! Co więcej, dzięki tej niepowtarzalnej konstrukcji grzałki waporyzator Boundless CFX pozwala na waporyzacje równocześnie suszu jak i wosków. Czytelny ekran OLED Waporyzator boundless CFX zaopatrzony został w czytelny kolorowy wyświetlacz OLED. Z jego pomocą łatwo sprawdzisz stan naładowania baterii i aktualną i zadaną temperaturę pracy urządzenia. Kompaktowy rozmiar waporyzatora firma przyłożył dużą wagę do projektowania obudowy urządzenia. Mimo zastosowania dwóch baterii o łacznej pojemności 5000mAh urządzenie to dobrze leży w rąk, a dzięki składanemu ustnikowi zajmuje niedużo miejsca w kieszeni. Ceramiczna komora spalania Ceramiczna komora spalania gwarantuje równomierne podgrzewanie suszu, łatwość czyszczenia i smaczniejszą pare. Dzięki wieczku zamykanemu na magnez aplikacje suszu nigdy nie była taka prosta. wielki zakres temperatury Hybrydowy system grzania DHS umożliwia wyjątkowo dokładny dobór temperatury i równomierne podgrzewanie suszu. Dzięki trzem przyciskom na obudowie boundless cfx vaporizer z łatwością wybierzesz pożądaną temperaturę pracy mieszczącą się w zakresie 40-220°C. Ogromna bateria 5000mAh To co na pewno akcentuje Waporyzator boundless CFX od konkurencji to ogromna podwójna bateria łącznej obszerności 5000mAh. Pozwala to na aż 90 minut pracy na pełnym ładowaniu. Waporyzator Boudnless CFX - banalnie prosty w obsłudze wykorzystywanie waporyzatora jest niezwykle proste, a poznanie wszystkich jego funkcji nie powinno zająć Ci dłużej aniżeli 5 minut. Duże przyciski i czytelny wyświetlacz pozwalają na instynktowny wybór temperatury pracy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.