Menu

Mighty Storz & Bickel Waporyzator Hybrydowy

Cechy produktu

  • Producent Storz & Bickel 

Opis

Mighty Waporyzator mobilny Hybrydowy Storz & Bickel Waporyzatory niemieckiej producenta Storz & Bickel od lat cieszą się ogromną popularnością. Serca klientów marka zdobyła stacjonarnym waporyzatorem Volcano, który od lat uważany jest najkorzystniejszym w swej klasie. Mighty to jego mobilna wersja, która mimo niedużych wymiarów nie ustępuje wydajności jego obszerniejszemu bratu. Sekret jego nieprzeciętnej skuteczności tkwi w komorze spalania. Grzałka wykorzystując technologie konwekcyjną oraz przewodzenie grzejne rozgrzewa się już w ciągu kilku sekund, kreując ogromne, jednolite chmury pary. Do wyboru są dwie skale pomiaru temperatury: poziomy Celsjusza i Farenheita. Zmiana temperatury pracy odbywa się przy pomocy dwóch przycisków "+" i "-", które znajdują się tuż obok kolorowego ekranu wytworzonego w technologii OLED. Ekran zagwarantuje doskonała czytelność choćby przy obfitym nasłonecznieniu. Za jego sprawą sprawdzimy takie atrybuty jak aktualna i zdana temperatura, a także stan naładowania baterii. Urządzenie zostało wyekwipowane w aż 2 baterie litowo-jonowe, co na pewno wystarczy na cały dzień używania. Dzięki zaimplementowaniu specjalnego czujnika waporyzator wyłącza się po dłuższym okresie bezczynności, co zezwala na wydłużenie korzystania z baterii Mighty Waporyzator - prezentacja artykułu Mighty Vapozier - Akcesoria
  • Mighty Waporyzator Storz & Bickel
  • 3x filtry
  • Szczoteczka do czyszczenia
  • Młynek do suszu
  • pakiet uszczelek
  • Instrukcja obsługi
  • Zasilacz
praktyczna komora spalania Komora spalania wyprodukowana ze szkła żaroodpornego zapewnia łatwość czyszczenia oraz smaczniejszą parę. Jest ona widoczna z zewnątrz urządzenia co umożliwia sprawdzenie poziomu wypalenia suszu za każdym razem kiedy tego potrzebujesz. Grzałka została tworzona w technice konwekcyjnej co umożliwia wykorzystywanie urządzenia już po kilku sekundach od jego uruchomienia. wyświetlacz OLED Mighty waporyzator został wyposażony w kolorowy ekran OLED umieszczony tuż obok ustnika gwarantuje wygodę używania i czytelność choćby przy wielkim nasłonecznieniu. Z jego poziomu łatwo sprawdzisz aktualną oraz zadaną temperaturę pracy, a także stan naładowania baterii. Waporyzator banalnie prosty w obsłudze użytkowanie Mighty Waporyzator jest nad wyraz proste, a poznanie wszystkich jego funkcji nie powinno zająć Ci dłużej niż 5 minut. Spore przyciski i czytelny ekran umożliwiają instynktowny wybór temperatury pracy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.