Menu

XMax Starry v3.0 Waporyzator Do Suszu Hybrydowy

Cechy produktu

  • Producent X-Max 

Opis

XMax Starry v3.0 Waporyzator Do Suszu Hybrydowy Waporyzator XMax Starry v3.0 to jedna z najciekawszych propozycji wśród waporyzatorów mobilnych. Hybrydowy system nagrzewania, regulacja temperatury, pojemna bateria 2600mAh i składany ustnik to cechy, których trudno szukać wśród innych ofert w tym przedziale cenowym. Dzięki niepowtarzalnej technologii urządzenie zajmuje niewiele znaczące wymiary, jednocześnie proponując nad wyraz długi czas pracy. Hybrydowy system nagrzewania sprawia, iż urządzenie kreuje pokaźne ilości pary i jest gotowe do pracy już po zaledwie 30 sekundach. Idealnie sprawdza się zarówno do waporyzacji suszu jak i koncentratów. Akcesoria
  • XMax Starry v3.0
  • Akumulator 18650 2600mAh
  • Pad na koncentraty
  • Zapasowe sitka
  • komplet do czyszczenia i ubijania suszu
  • kabel USB
  • Instrukcja obsługi
  • Pudełko
Hybrydowy system ogrzewania Waporyzator XMax Starry v3.0 oferuje hybrydowy system ogrzewania suszu, oznacza to, że jest on podgrzewany zarówno poprzez ceramiczne ściany komory jak i strumień gorącego powietrza, w ten sposób susz rozgrzewa się równomiernie bez konieczności jego mieszania. Takie rozwiązanie to na dodatek szybszy czas gotowości urządzenia, które wynosi ok. 30 sekund od jego uruchomienia. wyświetlacz OLED ekran OLED umieszczony tuż obok ustnika gwarantuje wygodę użytkowania i czytelność choćby przy sporym nasłonecznieniu. Z jego poziomu łatwo sprawdzisz aktualną i zadaną temperature pracy, a także stan naładowania baterii. obfity zakres temperatury i pojemna bateria Dzięki trzem przyciskom na obudowie łatwo wybierzesz pożądaną temperaturę pracy mieszczącą się w zakresie 100-240°C. Optymalny jej wybór pozwoli na równomierne podgrzewanie suszu. Bateria o objętości 2600mAh bez dwóch zdań starczy na długi czas pracy urządzenia. Waporyzator banalnie prosty w obsłudze stosowanie waporyzatora xmax starry v3.0 jest nad wyraz proste, a poznanie wszelkich jego funkcji nie powinno zająć Ci dłużej niż 5 minut. Pokaźne przyciski i czytelny wyświetlacz zezwalają na instynktowny wybór temperatury pracy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.