Menu

Mapa zdrapka. Polska MAPITO

Cechy produktu

  • Producent Playprint 

Opis

MAPITO POLSKA


Bogato ilustrowana, niezwykle kolorowa mapa zdrapka z linii SCRATCH&TRAVEL™ i EDUKACYJNA i ODKRYWCZA ZABAWA RODZINNA. Jest prostą, miłą rozrywką integracyjną, dzięki której zgłębicie wiedzę o swym kraju i jego kulturze. Na mapie zostali przedstawieni najwięksi polscy podróżnicy, reportażyści, odkrywcy oraz himalaiści, łącznie 21 nieprzeciętnych osobowości. Wśród nich znalazły się postaci takie jak Tony Halik, Elżbieta Dzikowska, Henryk Arctowski, Martyna Wojciechowska, Jerzy Kukuczka, a także fantastyczna postać Aleksandra Doby- polskiego zdobywcy i podróżnika, który trzy razy przepłynął Ocean Atlantycki kajakiem. Dzięki MAPITO© poznacie cały szereg zabytków i cudów natury z całej Polski: Zamek w Malborku, Osada w Biskupinie, czy Szlak Architektury Drewnianej w województwie podkarpackim to tylko nieliczne z nich.

RODZINA, PRZYJACIELE, ZABAWA

Dzięki zestawowi barwnych naklejek zaznaczycie wspólne podróże, miejsca zamieszkania członków rodziny i przyjaciół oraz wykreujecie swoje własne znaczne przygody. Po prawej stronie mapy znajdują się dwie zabawy, dzięki którym będziecie mogli opowiadać i wymyślać niezwykłe historie, a także wytężyć wzrok w poszukiwaniu zaginionych przedmiotów, zwierząt i postaci. W dodatku, w komplecie znajduje się kolorowa książeczka MAPITO, w której zostały opisane zabytki, cuda natury, ciekawostki oraz zabawy.

Odkryjcie MAPITO i stwórzcie specyficzną Mapę Zdrapkę Polski!

Zastanawiasz się gdzie kupić mapę zdrapkę w Krakowie? Tylko u nas, szybki odbiór osobisty: mapa zdrapka świata Kraków.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.