Menu

Cobi Miraculous Mini Telefon

Cechy produktu

  • Producent Cobi 

Opis

Biedronki z funkcją telefonu. Po wprowadzeniu cztero cyfrowego kodu, znajdującego się na każdejz kart, słychać głos danej postaci, której wizerunek widnieje na karcie. W zestawie znajduje się 9 kart.Baterie wymagane 3xLR44.

Baterie załączono w celach demonstracyjnych.UWAGA! W zabawce znajdują się baterie testowe o niewiele znaczącej objętości, co może być przyczyną słabszego działania. Zaleca się wymianę na świeże, alkaliczne. Jeżeli zabawka nie funkcjonuje prawidłowo, należy wyłączyć zabawkę i włączyć ponownie.

Jeśli problem nie ustąpi należy wymienić baterie na nowe.UWAGA! Baterie zawarte w zabawce są także przeznaczone do demonstracji w sklepie. Może się zdarzyć, że baterie się wyczerpią przed zakupem poprzez klienta i klient będzie musiał wymienić zawarte baterie na nowe w celu uzyskania poprawnego działania zabawki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.