Menu

Legendy polskiej sceny muzycznej: Lech Janerka/Klaus Mittfoch

Cechy produktu

  • Producent MTJ 

Opis

?Legendy polskiej sceny? to kolekcja kompilacji dedykowana najważniejszym wykonawcom w historii rodzimej muzyki rozrywkowej. Każdy tytuł poświęcony jest innemu,za każdym razem równie pokaźnemu, artyście lub całemu zespołowi.

Takim jak na przykład Lech Janerka i jego legendarna kapela Klaus Mitffoch. Na płycie znalazło się aż szesnaście utworów a wśród nich nagrania zarówno z solowego repertuaru Janerki, jak i z czasów wspomnianego zespołu.

Te pierwsze reprezentują na przykład?Historia podwodna?,?Ta zabawa nie jest dla dziewczynek?, a także?Jest jak w niebie?, te drugie??Jezu jak się cieszę?,?Strzeż się tych miejsc? i?Ewolucaj, rewolucja i ja?.

tracklista: 1. Jezu, jak się cieszę 2. Powinność kurdupelka 3. Ewolucja, rewolucja i ja 4. O głowie 5. Klus Mitroh 6. Ogniowe strzelby 7. Strzeż się tych miejsc 8. Dla Twojej głowy komfort 9. Ta zabawa nie jest dla dziewczynek 10.

Jest jak w niebie 11. Konstytucje 12. Lola (chce zmieniać świat) 13. Niewole 14. Historia podwodna 15. Tryki na start 16. Nad ranem śmierć się śmieje

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.