Menu

Majorette Creatix Lotnisko + 5 pojazdów

Cechy produktu

  • Producent Majorette 

Opis

Lotnisko zostało wytworzone poprzez powszechnie znaną i renomowaną producenta Majorette. Komplet ten składa się z ponad 100 części i pochodzi z popularnej kolekcji zabawek Majorette Creatix, z zasady skierowanej do chłopców.Lotnisko jest w odcieniu szaro-niebieskim z białymi elementami.

Składa się z ponad 100 elementów. Wyekwipowana została w 3 oraz 3 zjazdy dla samochodzików. W pakiecie ze stacją znajduje się także samolot, samochód dostawczy, samochód ostrzegawczy oraz dwie przyczepy z ładunkami.Na najniższym poziomie lotniska znajduje się duży parking.

Z drugiego poziomu można wybrać drogę na dwa rożne zjazdy. Na najwyższym poziomie znajdują się kolejne miejsca parkingowe, lądowisko dla helikopterów oraz wjazd na tor.Lotnisko została także zaopatrzona w ruchoma windę mogącą pomieścić jedno autko.

Winda porusza się pomiędzy wszystkimi trzema piętrami lotniska, dzięki temu samochodziki mogą wygodnie otrzymać się na wybrany poziom. Przy torach i zjazdach znajdują się znaki drogowe, sygnalizacja świetlna, co ponadto urozmaica zabawę tym zestawem.Lotnisko Majorette Creatix to nadzwyczajna zabawka dla każdego niewielkiego miłośnika samochodzików, torów i podróży.

Dostarczy on dzieciom długich godzin fascynującej zabawy, a dzięki mocnemu wykonaniu i dbałości o szczegóły będzie służyć przez długi czas.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.