Menu

Zabezpieczenie wielofunkcyjne (krótkie)

Cechy produktu

  • Producent Canpol 

Opis

 efektywnie ochroni zawartość szafek i szuflad przed ciekawskimi maluchami. Jest przystępne w konstrukcji i szybkie do otwarcia poprzez osobę dorosłą. Zabezpieczenie zakładamy bezpośrednio na drzwiczki szafki, nie zaś na jej uchwyty.

dzięki czemu rodzaj uchwytów nie ma wpływu na możliwość konstrukcji. Towar dostępny w kolorze: białym rozmiary: 102x30mm W opakowaniu: 2 sztuki. Wszystkie produkty Canpol babies wyprodukowane są z stosownie dopasowanych, bezpiecznych ascetycznców i są wolne od BPA.

Skutecznie ochroni zawartość szafek i szuflad przed ciekawskimi maluchami. Jest łatwe w konstrukcji i prędkie do otwarcia przez osobę dorosłą. Zabezpieczenie zakładamy bezpośrednio na drzwiczki szafki, nie zaś na jej uchwyty.

dzięki temu typ uchwytów nie ma wpływu na możliwość konstrukcji. Towar przystępny w trzech wersjach kolorystycznych: białym, zielonym i niebieskim. W opakowaniu 2 sztuki....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.