Menu

Mr&Mrs Fragrance Niki Citrus & Musk zapach samochodowy Do napełnienia 1 szt unisex

Cechy produktu

  • Producent Mr&Mrs Fragrance 

Opis

Z połączenia pięknych zapachów, prostoty i oryginalnego włoskiego stylu powstała w 2010 roku marka Mrs&Mrs Fragrance, będąca częścią Joy Fragrances. Zapachy do samochodu i do domu, powstałe w warsztacie znanego włoskiego projektanta Luca Trazzi charakteryzują się nie tylko harmonijną wonią, zawierającą 100%-owe naturalne olejki eteryczne,w dodatku specyficznym wyglądem, którego urok kryje się w prostocie i elegancji.

Zdrowy, bezawaryjny zapach Odświeżacze producenta Mr&Mrs Fragrance zyskały dużą popularność nie tylko dzięki czarującym zapachom i ładnemu wyglądowi,ponadto dzięki kilkumiesięcznej trwałości, potwierdzonej poprzez IFRA (International Fragrance Association).

zapach domu Mówi się, że piękno leży w prostocie. Twierdzenie to na pewno poświadcza firma Mr&Mrs Fragrance. Rozpyl w swym domu, biurze czy samochodzie wonie, które cię oczarują od pierwszego „wejrzenia".

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.