Manu

Alveo winogronowe 950 ml kurier GRATIS

Cechy produktu

  • Producent Akuna 

Opis

ALVEO WINOGRONOWE(GRAPE) – Alveo to 100% naturalny suplement diety stworzony na bazie optymalnie skomponowanych 26 ziół i wody. Do produkcji Alveo wybierane są tylko i wyłącznie rośliny uprawiane metodami tradycyjnymi do hodowli których nie stosuje się żadnych środków chemicznych.

Na każdym etapie produkcji badana jest jakość poprzez specjalistyczne laboratoria. 26 ziół w Alveo zostało dobrane nie przypadkowo, każdy ze składników odgrywa określoną rolę w naszym organizmie. ALVEO przywraca i utrzymuje naturalną równowagę organizmu (homeostazę).

Sposób użycia. Dorośli: waga ciała x 0,4 ml osoby bardzo chore 2 do 4 miarek dziennie Dzieci: waga ciała x 0,4 ml dla dzieci bardzo chorych można podwoić dawkę Stosowanie: przed użyciem wstrząsnąć stosować najlepiej rano na czczo, pól godziny przed jedzeniem, ewentualnie wieczorem minimum 2 godziny po posiłku Przechowywanie: po otwarciu butelki przechowywać w lodówce sugerowany termin spożycia po otwarciu butelki to 4-6 tygodni.

24 miesiące od daty produkcji - oryginalnie zamknięte opakowanie Preparatu nie mogą stosować: osoby po przeszczepach organów, gdyż wtedy celowo obniża się odporność organizmu osoby z chorobą nowotworową w czasie trwania chemioterapii (przyjmowanie Alveo należy koniecznie skonsultować z lekarzem)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie