Apap Extra 50 tabl.

Apap Extra 50 tabl.

Przykro nam, w chwili obecnej brak ofert.

Informacje o produkcie

Apap Extra 50 tabl.

Nazwa międzynarodowa: Paracetamolum, CoffeinumPostać: tabl.powl.Dawka: (0,5g+0,065g)Opakowanie: 50 tabl.Nazwa: Apap Extra 50 tabl.: US PHARMACIA SP. Z O.O.Uwagi: APAP Extra zawiera 500mg paracetamolu, który cechuje wysoki stopień bezpieczeństwa stosowania, a dodatek 65mg kofeiny wzmacnia i przyspiesza jego działanie przeciwbólowe. Apap Extra skutecznie zwalcza migreny, bóle głowy, bóle kostno-stawowe i bóle menstruacyjne. Lek jest bezpieczny i może być stosowany także przez osoby z alergią i astmą oskrzelową. Wykazuje niewielką ilość istotnych klinicznie interakcji międzylekowych, dlatego jest przydatny u osób cierpiących na chorobę wieńcową i nadciśnienie tętnicze. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką dołączoną do opakowania lub skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie