Babka płesznik nasiona 100g

Babka płesznik nasiona 100g

Przykro nam, w chwili obecnej brak ofert.

Informacje o produkcie

Babka płesznik nasiona 100g

Wskazania: Uzupełnienie diety w śluzy roślinne, cukry proste (fruktoza, glukoza), a zwłaszcza w błonnik roślinny. Spożywanie nasion płesznika korzystnie wpływa na perystaltykę jelit, ułatwia wypróźnienia, w naturalny sposób oczyszcza jelita, działa lekko przeczyszczająco. Polecany również przy zwalczaniu nadwagi. Działanie: Łagodnie likwiduje zaparcia oraz wzdęcia, działa osłaniająco w przewodzie pokarmowym. Nasiona babki płesznik zawierają substancje, które pęczniejąc w jelitach działają jako środek przeczyszczający.

Babka absorbuje niekorzystne substancje z pożywienia, łagodzi także podrażnienia błony śluzowej oraz ją nawilża. Łuski nasion babki płesznik łagodnie stymulują pracę jelit, ułatwiają regularne wypróżnianie, redukują zaparcia, doskonale oczyszczają jelita, oraz poprawiają trawienie. Działają łagodnie przeczyszczająco i osłaniająco na śluzówkę jelita, posiadają zdolność absorpcji toksyn, przywracają i stymulują prawidłową pracę jelit.

Babka płesznik wpływa pozytywnie na wzrost liczby dobrych bakterii w jelitach. Łupiny nasion babki płesznik dostarczają błonnika i dobroczynnego śluzu. Błonnik jest nierozpuszczalnym i nietrawionym w przewodzie pokarmowym włóknem roślinnym, które ma zdolność pęcznienia. Łupiny babki płesznik nie tylko chłoną wodę w ilości wielokrotnie przewyższającej ich objętość, ale w obecności wody uwalniają śluz i tworzą żel ułatwiający przesuwanie mas zawartych w jelitach w sposób skuteczny, a jednocześnie delikatny.

Ponieważ nie powoduje to otarcia ścian jelit, zastosowanie nasion babki płesznik jest idealne w przypadku jelit wrażliwych. Dawkowanie: Stosować 3 razy dziennie. 3 łyżeczki nasion (ok. 12 g) wymieszać z dwoma szklankami płynu. Spożywać niezwłocznie po przygotowaniu. Opakowanie: 100 g.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie