Menu

CaliGreen Natural Bathroom Cleaner

Cechy produktu

  • Producent Calivita 

Opis

CaliGreen Bathroom Cleaner

Naturalna czystość w każdym zakamarku Twojego domu

Certyfikowana ekologiczna rodzina środków czystości CaliGreen zagwarantuje utrzymanie czystości, świeżości w całym domu: w pokojach, kuchni, łazience, na szklanych powierzchniach

CaliGreen Natural Bathroom Cleaner – naturalny środek czystości do łazienki. Posiada w m.in. Kwas mlekowy, kwas cytrynowy. Rozpuszcza osady z mydła, tłuszczu i wszelki brud, pozostawiając powierzchnie bez plam i kamienia. Dzięki działaniu dezynfekującym hamuje rozwój bakterii i zagwarantuje higieniczną świeżość.


składniki: mniej aniżeli 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne (cukrowe surfakanty na bazie bezkompromisowców roślinnych), mniej niż 5% anionowe środki powierzchniowo czynne (siarczany alkoholi tłuszczowych na bazie minimalistycznców roślinnych), woda, kwas mlekowy, kwas cytrynowy, guma ksantanowa.

Opakowanie: 500 ml

Pozostałe produkty z linii CaliGreen:

CaliGreen Natural Glass Cleaner – organiczny płyn do mycia okien, powierzchni szklanych.

CaliGreen Natural Household Cleaner – organiczny środek czystości do najróżniejszych powierzchni.

CaliGreen WC Gel – naturalny żel do toalet.

Łagodne dla całej rodziny i środowiska, bezwzględne dla brudu

Produkty z nowej rodziny CaliVita® CaliGreen są bezpieczne dla zdrowia, skóry, co potwierdzają testy dermatologiczne przeprowadzone przez Laboratorium Naukowo Badawcze Instytutu Dermatologii. Środki CaliGeen nie podrażniają skóry!

Środki czystości CaliVita® CaliGreen są oznaczone także belgijskim naturalnym symbolem EcoGarantie. To certyfikat przyznawany produktom, których proces powstawania nie zaburza równowagi biologicznej pomiędzy ludźmi, roślinami i zwierzętami, uwzględniając przy tym kryteria jakościowe i ekonomiczne. Symbol organiczny EcoGarantie oznajmia konsumenta,towar jest organiczny, bezpieczny i trwały.

Środki czystości CaliVita® CaliGreen oznaczone są naturalnym symbolem Vegan – to znak towarowy przyznawany poprzez Towarzystwo Wegańskie (ang. Vegan Society), zapewniający, że: produkt nie zawiera żadnych komponentów pochodzenia zwierzęcego albo odzwierzęcego, nie był testowany na zwierzętach, jest wolny od komponentów roślinnych, które pochodzą z upraw genetycznie modyfikowanych.

Zadbaj o czystość swojego domu, środowisko i zdrowie swoje, a także najbliższych z nową rodziną organicznych środków czystości CaliGreen CaliVita®!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.