Menu

Cardamom - kardamon

Cechy produktu

  • Producent DoTerra 

Opis

Kardamon bliski krewniakowi imbiru jest znany jako droga przyprawa do gotowania i jest korzystny dla układu trawiennego na różne sposoby. Jego wyraźny zapach może też promować pozytywny nastrój. Pochodzący z Azji Południowo-Wschodniej kardamon jest dodawany do tradycyjnych indyjskich słodyczy i herbat ze względu na chłodny, miętowy aromat i smak. Olejek eteryczny z kardamonu dōTERRA jest pozyskiwany z nasion kardamonu uprawianych w Gwatemali, stosując nasze surowe normy testowe CPTG ™. Dzięki współpracy opartej na odpowiedzialnym pozyskiwaniu możemy posiadać znaczący wpływ na życie lokalnych partnerów, zapewniając tym społecznościom rolniczym ulepszone warunki życia.

DZIAŁANIE:
Aromatyczna przyprawa do gotowania i pieczenia.
udoskonala nastrój, równocześnie dając uczucie relaksu.

Opis aromatyczny
Pikantny, owocowy, ciepły, balsamiczny

Metoda zbierania
Destylacja z parą

Część roślinna
Nasionko
OPAKOWANIE: 5ML

wykorzystywanIE:
- Dodaj do chleba, koktajli, mięs i sałatek, aby poprawić smak potraw.
- Dyfuzja: użyj od trzech do czterech kropel w wybranym dyfuzorze.

stosowanie dodatków do żywności: Rozcieńczyć jedną kroplę w 125 ml płynu.

użycie miejscowe: Do masażu wymieszaj 5 kropli z 10 ml olejku nośnikowego. Do kąpieli wymieszaj 5 kropli z 5 ml olejku nośnikowego. Do perfumowania zmieszaj 1 kroplę z 10 kroplami olejku nośnikowego.

UWAGI:
Używaj tylko rozcieńczonego. Nie bierz więcej niżeli jedną kroplę dziennie. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Trzymać z dala od oczu i błony śluzowej.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.