Menu

Culevit

Cechy produktu

  • Producent CaliVita 

Opis

Culevit zawiera aminokwasy i witaminy biorące udział w korzystnym funkcjonowaniu organizmu. Elementy energiczne Culevit można przyjmować w celu wzmocnienia organizmu.

towar mieści aminokwasy takie jak: L-metionina, L-fenyloalanina, L-tryptofan, L-arginina, L-histydyna, L-tyrozyna, konieczne do korzystnej budowy białek, które są nienaruszalnymi składnikami każdego żywego organizmu. Wśród części aktywnych znajdują się w dodatku: witamina C, B2, B6, biotyna, korzystnie wpływające na metabolizm energetyczny oraz poprawne funkcjonowanie układu nerwowego. Witamina C w dodatku przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, wspiera układ wytrzymałościowy, bierze udział w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym i odgrywa pokaźną rolę w funkcjonowaniu naczyń krwionośnych, kości, chrząstek, zębów, dziąseł i skóry. Witamina B2 pomaga w utrzymaniu korzystnego widzenia, poprawnego metabolizmu żelaza i utrzymaniu właściwego stanu błon śluzowych oraz czerwonych krwinek. Witamina B6 bierze udział w metabolizmie białka, glikogenu i homocysteiny. Pomaga w dobrej produkcji czerwonych krwinek, w funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej. Biotyna z kolei wspomaga utrzymanie poprawnego metabolizmu makroskładników odżywczych, a także prawidłowo wpływa na włosy, skórę i stan błon śluzowych.

towar ten sugerowany jest w dodatku dla osób, które przeszły kurację odchudzającą lub stosowały restrykcyjną dietę.

8 powodów, dla których warto sięgnąć po produkty CaliVita®:

  • Bazując już na 20. Letnich doświadczeniach naszych wybitnych specjalistów, oferujemy postępowe produkty spełniające najwyższe standardy jakości.
  • bezkompromisowce naturalne stanowią podstawę w procesie tworzenia postępowych formuł suplementów diety CaliVita®.
  • Oprócz stosowania najnowszych wyników badań naukowych przy opracowywaniu innowacyjnych składów, bazujemy też na wielowiekowej tradycji medycyny ludowej potwierdzającej m.in. Efektywność komponentów roślinnych użytkowanych w naszych preparatach.
  • Zwracamy szczególną uwagę,zawsze, gdy tylko to realne, stosować formy komponentów energicznych o jak najkorzystniejszej przyswajalności, a także, żeby poszczególne komponenty wywierały synergiczny efekt (wzajemnie wzmacniające działanie) na organizm.
  • zagwarantujemy 100% jakość naszych artykułów.
  • nieprzeciętna większość naszych artykułów jest wytwarzana w USA, zgodnie z najwyższymi standardami wykorzystywanymi w przemyśle farmaceutycznym.
  • Produkcja podlega rygorystycznej kontroli jakości zgodnie z wymogimi GMP (dobrej Praktyki Produkcyjnej). Wszystkie ascetycznce i produkty są wolne od GMO, skażeń, metali ciężkich, jak również spełniają odpowiednie wymagania mikrobiologiczne.
  • Produkty mają dokumenty FDA (Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków), spełniają oczekiwania określone w przepisach Unii Europejskiej, jak na dodatek posiadają pozytywne odpowiedzi na powiadomienia Głównego Inspektora Sanitarnego (GIS).
78mg L-arginina
35.23mg Witamina C
33.04mg L-fenyloalanina
31.03mg L-histydyna
29.84mg L-metionina
23.47mg Kwas jabłkowy
15.32mg L-tryptofan
2.26mg Adenina
1.27mg L-tyrozyna
1.22mg Witamina B6
1.1mg Ryboflawina (Witamina B2)
0.08mg Biotyna
komponenty:

substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, L-arginina, witamina C, L-fenyloalanina, L-histydyna, L-metionina, L-tryptofan, stabilizator: poliwinylopirolidon, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu), skrobia kukurydziana, kwas: kwas jabłkowy, adenina, L-tyrozyna, witamina B6 , ryboflawina (witamina B2), substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, D-biotyna.

Uwagi!

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być wykorzystywane jako substytut (zamiennik) różnej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na komponenty preparatu. Towar zawiera L-fenyloalaninę. Osoby z fenyloketonurią nie powinny przyjmować tego artykułu.

Ostrzeżenie: Osoby ze skłonnościami do uczuleń, przyjmujące preparaty lecznicze, mające problemy zdrowotne, kobiety w ciąży i karmiące piersią przed użyciem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Warunki przechowywania: artykuł należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla niewiele znaczących dzieci.

Producent: Immunal Ltd., H-1074 Budapeszt, Dohany u. 46. Węgry.

Dystrybutor: POLFIT Sp. Z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.