Menu

doTERRA Align

Cechy produktu

  • Producent DoTerra 

Opis

Czujesz się rozłączony i nie możesz kontrolować swych okoliczności? Aromaterapia i niektóre proste pozycje jogi centrowania mogą stworzyć nowe poczucie spokoju i celu, prowadząc do odnowienia rozdzielczości. Pamiętanie o własnej wartości i pozostawanie w sobie zrównoważonym jest codzienną praktyką. Zawierający olejki eteryczne Bergamot, kolendra, majeranek, mięta pieprzowa, absolut jaśminowy i róża w bazie frakcjonowanego oleju kokosowego, doTERRA Align Centering Blend pomaga zaufać sobie i pozostać otwartym na wszystkie możliwości.

DZIAŁANIE:
Wspiera produktywną praktykę jogi.
Promuje poczucie akceptacji, zaufania i płynności.
namawia do harmonii i spokojnego postępu.


składniki
Bergamotka * Owoce, kolendra, liść majeranku, mięta pieprzowa, geranium, bazylia, róża, olejki eteryczne z kwiatów jaśminu na bazie frakcjonowanego oleju kokosowego

Opis aromatyczny
Zielony, świeży, ziołowy, lekko kwiatowy

OPAKOWANIE: 5ML

wykorzystywanIE:
Nakładaj na serce, nadgarstki i kark, żeby promować poczucie akceptacji i płynności.
Korzystaj z zalet Align, gdy czujesz się apatyczny i nie skupiony.
idealne pozycje jogi z aromatem Align to Warrior II, Triangle i Gate pose.
Może być używany w trakcie ćwiczeń jogi albo w dowolnym momencie w ciągu dnia.
Wskazówki dotyczące wykorzystywania
wykorzystanie aromatyczne: Nanieś kilka kropli na rozpraszającą się biżuterię, naturalny dolomit lub skały rozpraszające lawę.
użycie miejscowe: Nanieś jedną albo dwie krople na żądany obszar. Zobacz uzupełniające środki ostrożności poniżej.


UWAGI:
realna wrażliwość skóry. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią albo jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi obszarami.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.