Menu

doTERRA Forgive Touch

Cechy produktu

  • Producent DoTerra 

Opis

doTERRA Forgive Touch posiada olejki eteryczne z drzewa i ziół znajdujące się w naszej zastrzeżonej mieszance olejków eterycznych Forgive wraz z frakcjonowanym olejem kokosowym dla delikatnej aplikacji i łatwości użycia. DoTERRA Forgive Touch został opracowany, by pomóc Ci odkryć wyzwalające działanie wybaczania, zapominania i poruszania się. Aromat zielny, świeży i drzewny sprzyja poczuciu zadowolenia i ulgi.

DZIAŁANIE:
Promuje uczucie zadowolenia, ulgi i cierpliwości.


elementy
Frakcjonowany olej kokosowy, liść świerka, skórka bergamotki, owoce jagód jałowca, żywica mirra, drewno arborvitae, drewno drzewa Nootka, liść tymianku, ziele cytronelowe.

Opis aromatyczny
Zielny, świeży, drzewny

OPAKOWANIE: 10ML

użytkowanIE:
Przetrzyj doTERRA Forgive Dotykaj swego serca, aby wybaczyć sobie i innym.
Aby pomóc ci wybaczyć i zapomnieć, wetrzyj doTERRA Forgive Touch w swoje świątynie.
Miej doTERRA Forgive Touch pod ręką poprzez cały dzień.
Wskazówki dotyczące użytkowania
użycie miejscowe: Zastosuj do żądanego obszaru. Sprawdź uzupełniające środki ostrożności poniżej.

UWAGI:
osiągalna wrażliwość skóry. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży albo pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi obszarami. Unikaj promieni słonecznych lub promieni UV do 12 godzin po nałożeniu towaru.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.