EUROWET TABLETKI WZMACNIAJĄCE 100szt. Gołębie

EUROWET TABLETKI WZMACNIAJĄCE 100szt. Gołębie

Przykro nam, w chwili obecnej brak ofert.

Informacje o produkcie

EUROWET TABLETKI WZMACNIAJĄCE 100szt. Gołębie

Witamina D3, jony wap­nia i magnezu, odgrywają dużą role w metabolizmie kości. Żelazo wchodzi w skład czerwonego barwnika krwi (hemoglobiny). Zawarte w preparacie zioła oddziaływują szczególnie korzystnie na prace układu oddechowego (biedrzeniec) i pokarmowego (goryczka). Składniki ziołowe stymulują ruch nabłonka rzęskowego układu oddecho­wego i pobudzają wydzielanie śluzu w drogach oddechowych. Działając w obrębie przewodu pokarmowego wzmagają apetyt, ułatwiają trawienie, pobudzają wydziela­nie żółci i soku żołądkowego.Wskazania:Okres rozrodu i odchowu młodych.

Preparat poprawiający kondycję gołębiSkład:Imagew 1 tabletceGlicerofosforan wapnia 75 mgGlukonian żelaza 6 mgChlorek magnezu 0,2 mgGoryczka żółta (pulvis Gentianae lutea) 5 mgBiedrzeniec anyż (pulvis Anisi Pimpinella) 3 mgImbir (pulvis Gingembre) 4 mgWitamina D3 1 000 j.m.Właściwości i działanie:Tabletki wzmacniające są złożonym preparatem, którego składniki wywierają bardzo korzystny wpływ na funkcjonowanie organizmu gołębi.

Przygotowania do lotów i w czasie ich trwania w celu utrzymania wysokiej formy lotników.Przeciwwskazania: Brak.Stosowanie i dawkowanie:- w czasie odchowu młodych - 1 tabletka dziennie przez okres 5 dni, kurację powtarzać co 7 dni,- w okresie łączenia w pary - 1 tabletka na samicę 2-3 razy w tygodniu,- w sezonie lotowym - 1 tabletka 2 razy w tygoniu,- gołębie powracające z lotu - 1 tabletka dziennie przez 2 dni po powrocie.Opakowanie: 100 tabletek.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie