Menu

Forgive

Cechy produktu

  • Producent DoTerra 

Opis

Czy dźwigasz ciężar, który z czasem rośnie? Kiedy będziesz gotowy, żeby iść naprzód, doTERRA Forgive z olejków eterycznych z drzew i ziół pomoże ci odkryć wyzwalające działanie wybaczania, zapominania i poruszania się. Kiedy włączysz aromatyczne korzyści Przebaczenia do swojej drogi przebaczenia, wyszukasz pokaźniejszą siłę, by iść naprzód i pozostawić przeszłość w przeszłości. Rozpocznij każdy z jutra z ulgą i satysfakcją dzięki Forgive Renewal Blend.

DZIAŁANIE:
Promuje uczucie zadowolenia, ulgi i cierpliwości.
zagwarantuje kojący i uspokajający efekt na emocjach.


komponenty
Liść Świerka, Skórka Bergamotki, Jagoda Jałowca, Żywica Gum Mirra, Drzewo Arborvitae, Drzewo Nootka, Liść Tymianku, Zioło Cytronelowe.

Opis aromatyczny
Zielny, świeży, drzewny

OPAKOWANIE: 5ML

wykorzystywanIE:
Zastosuj do punktów pulsu i serca, żeby poczuć się uziemionym i zadowolonym.
Miej doTERRA Wybacz pod ręką przez cały dzień.
Użyj Przebacz w trakcie medytacji, aby zastąpić negatywne uczucia zdrowymi, pozytywnymi.
Wskazówki dotyczące stosowania
Dyfuzja: użyj jednej albo dwóch kropli w wybranym dyfuzorze.

zastosowanie miejscowe: Do masażu wymieszaj 5 kropli z 10 ml olejku nośnikowego. Do kąpieli wymieszaj 5 kropli z 5 ml olejku nośnikowego. Do perfumowania zmieszaj 1 kroplę z 10 kroplami olejku nośnikowego.

UWAGI:
możliwa wrażliwość skóry. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży albo pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi obszarami. Unikaj promieni słonecznych albo promieni UV do 12 godzin po nałożeniu produktu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.