Menu

Ginger - imbir

Cechy produktu

  • Producent DoTerra 

Opis

Olejek eteryczny doTERRA pochodzący z Madagaskaru pochodzi ze świeżego kłącza rośliny imbiru - podziemnej łodygi rośliny, która wystrzeliwuje system korzeniowy. Jako składnik wielu azjatyckich potraw, imbir ma ostry, pachnący smak, gdy jest wykorzystywany jako przyprawa kuchenna. W tradycji zachodniej imbir jest zwykle używany do słodyczy - pierniki i imbirowe przekąski. Używany miejscowo olejek imbirowy gwarantuje uczucie ciepła na skórze. Olejek wykorzystywany zewnętrznie wykazuje działanie ulepszające ukrwienie, dzięki czemu użytkowany jest w redukcji skórki pomarańczowej, czyli cellulitu. Dodatkowo imbir, tak jak i czosnek wykazuje działanie przeciwdrobnoustrojowe.

DZIAŁANIE:
Pachnący i kojący aromat.
modna przyprawa kuchenna wykorzystywana w wielu potrawach z całego świata.
prawidłowe efekty przy walce z cellulitem.
Działa przeciwbakteryjnie, przeciwwirusowo.


Opis aromatyczny
Ostre, pikantne


Metoda zbierania
Destylacja z parą


Część roślinna
Korzeń


Główne elementy
α-Zingiberen, Sesquiphellandren

OPAKOWANIE: 15ML

wykorzystywanIE:
- Używaj olejku imbirowego w swoich ulubionych słodkich i pikantnych potrawach.
- w trakcie długiej jazdy samochodem połóż kroplę imbiru na waciku i umieść w uchwycie na kubek.
- Nakładaj na dolną część brzucha, aby uzyskać kojący masaż.
Dyfuzja: użyj od trzech do czterech kropel w wybranym dyfuzorze.

użytkowanie dodatków do żywności: Rozcieńczyć jedną kroplę w 125 ml płynu.

zastosowanie miejscowe: Do masażu wymieszaj 5 kropli z 10 ml olejku nośnikowego. Do kąpieli wymieszaj 5 kropli z 5 ml olejku nośnikowego. Do perfumowania zmieszaj 1 kroplę z 10 kroplami olejku nośnikowego.

UWAGI:
możliwa wrażliwość skóry. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią albo jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikaj kontaktu z oczami, uszami i wrażliwymi obszarami. Unikaj światła słonecznego lub promieni UV do 12 godzin po nałożeniu produktu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.