Menu

InTune Roll-on

Cechy produktu

  • Producent DoTerra 

Opis

InTune to opatentowana mieszanka olejków eterycznych, skrupulatnie przypasowanych pod kątem ich zdolności do wzmocnienia i utrzymania poczucia koncentracji. Bez względu na wiek, skupienie się na zadaniu jest czasem niełatwe. Jest to wyjątkowo ważne w latach formacyjnych, kiedy nauka i dorastanie tworzą nawyki i podstawę życia. Skrupulatnie wyselekcjonowane olejki eteryczne w doTERRA InTune Blend współpracują ze sobą, wspierając wysiłki tych, którzy posiadają trudności ze skupieniem uwagi i pozostaniem przy zadaniu. Drzewo sandałowe, kadzidło i lipa sprzyjają poczuciu jasności, a zalety paczuli, ylang ylang i rumianku rzymskiego uspokajają. InTune Blend sprawia, iż ta mieszanka olejków eterycznych jest prosta i przyjemna w użyciu.

DZIAŁANIE:
zwiększa i utrzymuje poczucie skupienia.
Wspiera wysiłki tych, którzy posiadają trudności z zwracaniem uwagi i utrzymywaniem się na zadaniu.
Mieszanka czasu nauki.


komponenty
Kora Amyris, Liść Paczuli, Żywica Kadzidłowa, Skórka Wapna, Kwiat Ylang Ylang, Drzewo Hawaiian Sandalwood, Olejki eteryczne z rumianku.

Opis aromatyczny
Piżmowy, korzenny, ziemisty

wykorzystywanIE:
Nakładaj na skronie i kark, wykonując zadania wymagające koncentracji.
Nakładaj na nadgarstki lub grzbiety dłoni,zwiększyć poczucie klarowności.
Użyj InTune w pracy, by pozostać na zadaniu lub gdy czujesz się zmęczony po południu.
Wskazówki dotyczące stosowania
użycie miejscowe: Nanieś jedną albo dwie krople na żądany obszar. Rozcieńczyć frakcjonowanym olejem kokosowym doTERRA, żeby zminimalizować wrażliwość skóry. Zobacz dopełniające środki ostrożności poniżej.

OPAKOWANIE: 10ML

UWAGI:
osiągalna wrażliwość skóry. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży lub pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Trzymaj z dala od oczu, wewnętrznych uszu i wrażliwych obszarów. Rozcieńczyć frakcjonowanym olejem kokosowym doTERRA, by zminimalizować wrażliwość skóry. Unikaj promieni słonecznych albo promieni UV do 12 godzin po nałożeniu artykułu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.