Menu

LINOMAG 20% maść 30g

Cechy produktu

  • Producent Ziołolek 

Opis

LINOMAG maść 30 g

LINOMAG Lini oleum virginale, maść, 200 mg/g

Maść rekomendowana jest do pielęgnacji skóry jednocześnie niemowląt od pierwszych dni życia jak i dorosłych. Świetnie natłuszcza i nawilża skórę, obniżając jej suchość i złuszczanie, redukując wpływ niekorzystnych czynników zewnętrznych.
Witamina F, wielonienasycone egzogenne kwasy tłuszczowe wchodzące w skład substancji czynnej, normalizują funkcje skóry i przyspieszają jej regenerację, przez swój udział w metabolizmie lipidów są konieczne do utrzymania dobrego stanu skóry. Działanie to zależy zwykle od zawartości potrzebnych kwasów tłuszczowych: kwasu linolowego i kwasu linolenowego. Wpływając jeszcze korzystnie na utrzymanie i regenerację naturalnej bariery skóry.

LINOMAG stosuje się wspomagająco w chorobach skóry, takich jak:

  • Odparzenia
  • Stany nadmiernej suchości skóry
  • Łagodzenie objawów łuszczycy
  • Wyprysk
  • Wyprzenia

Dawkowanie i sposób przyjmowania LINOMAG maść:
LINOMAG maść przeznaczony jest wyłącznie do użytkowania na skórę.
Zewnętrznie do tamponów i wcierania jeden do trzech razy na dobę.
W zależności od typu schorzenia stosować jeden do trzech razy na dobę.
Lekko rozprowadzić cienką warstwę maści bezpośrednio na zmodyfikowaną chorobowo powierzchnię skóry lub nałożyć grubą warstwę na stosowanym opatrunku.
W łuszczycy i wyprysku u dzieci i niemowląt wskazane stosować wg wskazań lekarza. W sytuacji wrażenia, iż działanie leku jest za potężne albo za słabe, należy zwrócić się do lekarza.

Skład LINOMAG
Substancja czynna: Linomag płyn (Lini oleum virginale 3:1) – 20 g i substancje pomocnicze: lanolina bezwodna i wazelina biała.

Opakowanie: 30 g

Producent: ZIOŁOLEK

Przed zastosowaniem zapoznaj się z ulotką, która posiada wyszczególnionia, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie i informacje dotyczące używania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie używany zagraża Twojemu życiu albo zdrowiu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.