Manu

Mastervit 480ml

Opis

Produkt Mastervit to witaminowy suplement diety z dodatkiem ekstraktów z ziół, zawierający czynne witaminy w większości rozpuszczalne w wodzie. Odpowiednia kombinacja zawartych w produkcie witamin i ekstraktów ziołowych wpływa na jego wyjątkowe działanie.

Napój wspiera wiele funkcji naszego organizmu. Dzięki wysokiej zawartości witaminy C i E wspomaga poprawę samopoczucia fizycznego i psychicznego a także rewitalizację i stymulację układu odpornościowego.

Zadaniem Mastervit jest dostarczenie odpowiedniej ilość antyoksydantów, które chronią przed niekorzystnym działaniem wolnych rodników. Składniki zawarte w Mastervit mogą: Wspomagać prawidłowe funkcjonowanie organizmu; Dostarczać odpowiedniej kombinacji witamin; Pozytywnie oddziaływać na funkcjonowanie gruczołów hormonalnych; Wspomagać proces trawienia.

Dzienna porcja spożycia Dorośli: 15 ml* (pół miarki) dziennie po posiłku. Produkt przeznaczony do codziennego użytku. * W razie reakcji adaptacyjnej zalecamy zmniejszenie dawki o połowę i stopniowe jej zwiększanie w czasie trzech tygodni.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie