Menu

Model Kręgosłupa

Cechy produktu

  • Producent Nasco 

Opis

prezentujemy modelowy kręgosłup człowieka w naturalnym rozmiarze, który może posłużyć jako akcesorium do pracy z publiką i pacjentami. Tworzony jest z masy plastycznej, umożliwiającej skrupulatne odwzorowanie poszczególnych komponentów jego budowy.

Produkty tego rodzaju sprawdzają się jako materiały dydaktyczne na każdym etapie nauki anatomii. Znajdują ponadto zastosowanie w medycynie, pomagając w staranniejszym objaśnieniu pacjentom zagadnień dotyczących wyników badań albo przeprowadzanych zabiegów. Dzięki zaprezentowaniu struktury w trzech rozmiarach możliwe jest efektywniejsze przyswojenie i zrozumienie istoty omawianego problemu.

Na anatomiczny model kręgosłupa składa się bruzda potyliczna, kręgi - szyjne, piersiowe i lędźwiowe, kość krzyżowa, ogonowa i pozostałe kości w obrębie miednicy. W celach dydaktycznych przedstawiono dodatkowo położenie wyjść nerwów rdzeniowych oraz tętnic kręgowych. Towar można umieścić na metalowym stojaku wyekwipowanym w uchwyt do powieszenia. Profesjonalnie wytworzony model zezwala na demonstrację takich zagadnień, jak: budowa kręgosłupa, jego połączenie z czaszką, ruchomość poszczególnych , a także różnice w ich konstrukcji czy też budowa kości miednicy.

Wysoka odporność zaimplementowanych materiałów pozwala na wieloletnie wykorzystywanie wyrobu, który jest jednym z podstawowych narzędzi dydaktycznych i ćwiczeniowych dla studentów, lekarzy bądź terapeutów. Przedstawiony model kręgosłupa wyróżnia się wyjątkowo skrupulatnym wykonaniem, dostępnym w konkurencyjnej cenie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.