Menu

OnGuard doTERRA Touch

Cechy produktu

  • Producent DoTerra 

Opis

doTERRA On Guard Touch zagwarantuje delikatną i wygodną metodę aplikacji zastrzeżonej mieszanki olejków eterycznych On Guard doTERTER. Rewelacyjny jednocześnie dla dzieci, jak i dorosłych, doTERRA On Guard Touch można nakładać miejscowo na klatkę piersiową i pośladki stóp,doświadczyć jej energetyzującego, podnoszącego na duchu aromatu. Wild Orange, Goździk, Cynamon, Eukaliptus i Rozmaryn, olejki eteryczne w On Guard, są znane ze swych parametry oczyszczających skórę.

DZIAŁANIE:
zagwarantuje energetyzujący, podnoszący na duch aromat po zaimplementowaniu miejscowym.
Oczyszczanie skóry.


składniki:
Frakcjonowany olej kokosowy, skórka dzikiej pomarańczy, ząbek goździka, liść cynamonu, kora cynamonu, liść eukaliptusa i olejki z liści rozmarynu.

Opis aromatyczny
Ciepły, pikantny, kamforowy, drzewny

użytkowanIE:
Użyj na dłonie, żeby oczyścić skórę.
Nakładaj na nadgarstki albo punkty pulsacyjne, by uzyskać energetyzujący aromat przez cały dzień.
Instrukcje używania
zastosowanie miejscowe: Zastosuj do żądanego obszaru. Zobacz dopełniające środki ostrożności poniżej.

UWAGI:
możliwa wrażliwość skóry. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi obszarami.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.