Manu

Onyx Plus 480ml

Opis

Brak w organizmie składników, które są zawarte w produkcie Onyx Plus, jest przyczyną dużej ilości dolegliwości i chorób spowodowanych niedoborem minerałów i pierwiastków śladowych. Pierwiastki śladowe podobnie jak składniki mineralne są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Onyx Plus zawiera minerały, które są zwykle przez organizm trudno przyswajalne. Został on wyprodukowany tak, by nasz organizm potrafił łatwo wchłonąć minerały w nim zawarte. Właśnie obecność ekstraktów roślinnych i właściwy stosunek minerałów w produkcie Onyx Plus zapewnia prawidłową przyswajalność minerałów przez nasz organizm.

Ważną rolę odgrywa tutaj także obecność witaminy D3. Stosunek magnezu do wapnia w produkcie Onyx Plus wynosi 2:1. W wodzie rozpuszczalny magnez pomaga w procesie wchłaniania wapnia bez żadnych skutków ubocznych.

Surowce użyte do produkcji Onyx Plus są pozyskiwane ze środowiska ekologicznie czystego i są pochodzenia organicznego np. woda morska, skorupiaki z dna morskiego, a także rośliny. Płynna formuła Onyx Plus zapewnia mu o wiele skuteczniejsze działanie i efektywność.

Onyx Plus oferuje nam: Niezbędne minerały i pierwiastki śladowe Częstą przyczyną wahania się stanu zdrowia jest niedobór minerałów i pierwiastków śladowych; Łatwo przyswajalne minerały Zawiera minerały w łatwo wchłanialnej postaci; Kombinację minerałów oraz wyciągów roślinnych Zastosowana kombinacja ziół wspomaga trawienie; Optymalną proporcję wapnia i magnezu Magnez jest ważny dla bilansu elektrolitów, prawidłowego metabolizmu prowadzącego do wytwarzania energii, prawidłowej neurotransmisji i napięcia mięśni w tym mięśnia sercowego, prawidłowego podziału komórek, utrzymania prawidłowych kości i zębów oraz dla prawidłowej syntezy białek; Odpowiednią wchłanialność wapnia Odpowiednia ilość witaminy D3, wspomaga wchłanianie wapnia; Gwarancję jakości użytych surowców Minerały zawarte w Onyx Plus(zawartość w 15 ml produktu) Ca - wapń, 100 mg.

Istotny dla prawidłowego rozwoju i budowy kości oraz zębów, wspomaga proces krzepnięcia krwi. Zn - cynk, 1 mg. Jest istotnym składnikiem ponad 200 enzymów, które uczestniczą w procesach trawienia, rozmnażania i odbudowy tkanek.

P - fosfor, 50 mg. Ważny dla metabolizmu węglowodanów, tłuszczów i białek, korzystnie wpływa na rozprowadzanie substancji odżywczych w organizmie. Mn - mangan, 5 mg. Ochrania DNA, tłuszcze i białka przed zniszczeniem oksydacyjnym, pomaga zapewnić utrzymanie prawidłowego stanu kości oraz prawidłowego metabolizmu prowadzącego do wytwarzania energii.

Mg - magnez, 200 mg. Jest ważny dla bilansu elektrolitów, prawidłowego metabolizmu prowadzącego do wytwarzania energii, prawidłowej neurotransmisji i napięcia mięśni w tym mięśnia sercowego, prawidłowego podziału komórek, utrzymania prawidłowego stanu kości i zębów oraz dla prawidłowej syntezy białek Se - selen, 3 μg.

Świetny przeciwutleniacz, wspiera poprawny wzrost i zdolność rozrodczą. Na - sód, 4,5 mg. Reguluje gospodarkę wodną naszego ciała, bierze udział w metabolizmie białek i węglowodanów, korzystnie wpływa na ciśnienie w naczyniach krwionośnych.

K - potas, 66 mg. Korzystnie wpływa na rytm bicia serca i ciśnienie krwi oraz na sprawność umysłową. Cr - Chrom, 5 μg. Korzystnie wpływa na poziom glukozy oraz metabolizm. D3 - witamina D3 , 2,5 μg.Jest ważna dla utrzymania prawidłowego stanu kości i zębów, wchłaniania i wykorzystania wapnia i fosforu oraz prawidłowego poziomu wapnia we krwi i prawidłowego podziału komórek Wszystkie składniki, poszczególne wyciągi i produkt końcowy są na bieżąco testowane w specjalistycznych laboratoriach.

Dzienna porcja spożycia Dorośli 15 ml* (pół miarki) dziennie po posiłku. * W razie reakcji adaptacyjnej zalecamy zmniejszenie dawki o połowę i stopniowe jej zwiększanie w czasie trzech tygodni.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie