Manu

Pinky 480ml

Opis

Pinky to unikatowa kombinacja substancji roślinnych dla aktywnego organizmu, także dziecięcego. Dzięki Pinky organizm zaopatrywany jest w witaminy, minerały i substancje bioaktywne jednocześnie. Uwzględniając specyficzne potrzeby organizmu człowieka, w tym także dziecka i nastolatka produkt wspomaga regulowanie przemiany materii, usuwanie substancji szkodliwych, zwiększanie odporności na wysiłek fizyczny i psychiczny oraz ułatwianie regeneracji.

Składniki zawarte w Pinky mogą wzmacniać siłę organizmu, wspomagać i regulować metabolizm, dostarczać wielu ważnych składników pokarmowych. Wysoka zawartość flawonoidów i innych fitochemikaliów korzystnie wpływa na wszystkie funkcje młodego organizmu o wiele bardziej czułego na czynniki zewnętrzne niż dorosły człowiek.

Sok winogronowy, jabłkowy, cytrynowy, bananowy i truskawkowy wraz z syropem klonowym i sokiem z marchwi powoduje, że Pinky ma przyjemny smak posiadając przy tym wiele ważnych składników. Zapewnijcie swoim dzieciom obecność niezbędnych substancji potrzebnych dla ich prawidłowego rozwoju i wzrostu poprzez regularne spożywanie produktu Pinky.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie