Menu

Spikenard

Cechy produktu

  • Producent DoTerra 

Opis

Spikenard, roślina kwitnąca rodziny walerianów, pochodzi z dużych wysokości w subalpejskich i alpejskich regionach Himalajów. Olejek eteryczny Spikenard jest destylowany parowo z korzeni rośliny. Był od wieków tradycyjnie wykorzystywany do namaszczenia ludzi o wysokim zaszczycie, a także w ajurwedyjskich praktykach zdrowotnych w Indiach. Był na dodatek użytkowany do poprawy nastroju i promowania relaksu. Spikenard promuje czystą, zdrową skórę. Dziś olej jest powszechnie używany w perfumach i relaksujących olejkach do masażu ze względu na drzewny zapach. Pozyskując olej Spikenard z Nepalu, doTERRA wspiera projekty rozwoju społeczności wiejskiej przez nicjatywy Cō-Impact Sourcing®.

DZIAŁANIE:
Promuje uczucie spokoju i relaksu.
używany w aromaterapii i medytacji ze względu na swoje cechy uziemiające.
Oczyszczanie skóry.


Opis aromatyczny
Drzewny, ostry,


Metoda zbierania
Destylacja z parą


Część roślinna
Korzenie


Główne elementy
Jatamansone

OPAKOWANIE: 5ML

użytkowanIE:
- Zastosuj jedną albo dwie krople na kark lub na skronie,rozszerzyć uczucie spokoju i relaksu.
- Połącz z kremem nawilżającym, aby zmiękczyć i wygładzić skórę.
- Dodaj jedną albo dwie krople do swego ulubionego artykułu czyszczącego lub przeciwstarzeniowego, żeby promować zdrową, promienną skórę.
- Dyfuzja: użyj od trzech do czterech kropel w wybranym dyfuzorze.

wykorzystywanie dodatków do żywności: Rozcieńczyć jedną kroplę w 125 ml płynu.

użycie miejscowe: Do masażu wymieszaj 5 kropli z 10 ml olejku nośnikowego. Do kąpieli wymieszaj 5 kropli z 5 ml olejku nośnikowego. Do perfumowania zmieszaj 1 kroplę z 10 kroplami olejku nośnikowego.

UWAGI:
osiągalna wrażliwość skóry. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikaj kontaktu z oczami, uszami i wrażliwymi obszarami. Unikaj promieni słonecznych albo promieni UV do 12 godzin po nałożeniu produktu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.