Menu

Thinker

Cechy produktu

  • Producent DoTerra 

Opis

idealny dla wszystkich i do codziennego wykorzystywania, Thinker Focus Blend jest trafnym wsparciem do zastosowania, gdy rozproszenie i brak koncentracji jest duże. Polepsza skupić się na zadaniach, nie rozpraszając się przy tym i zwiększa czujność, szybkość podejmowania decyzji, kiedy jest to ważne oraz ulepsza skupienie. Dzięki połączeniu wetywerii, mięty pieprzowej, klementyny i rozmarynu doskonale połączonych z frakcjonowanym olejem kokosowym dla skóry wrażliwej, Thinker to naturalny sposób na powiększenie czujności i koncentracji. Zastosuj na skronie, nadgarstki i kark.

Korzystając z podnoszących na duchu zalet Clementine, Thinker pomaga być pewnym w tym co robimy i daje jasność podejmowania decyzji. Zapach preparatu jest ziołowy i lekko słodki. Oryginalny aromat pomaga zaszczepić poczucie transparentności w czasach zamieszania. By stworzyć wspierające i pozytywne środowisko dla powiększonej kreatywności i koncentracji, włącz Thinker do swej codziennej praktyki uczenia się.

DZIAŁANIE:
Wspiera wysiłki tych, którzy mają trudności z zwracaniem uwagi i utrzymywaniem się na zadaniu.
powiększa czujność.
Promuje poczucie wiary.
ulepsza koncentrację.
Przyspiesza procesy nauki.

składniki:
Wetyweria, mięta pieprzowa, klementyna i rozmaryn na bazie frakcjonowanego oleju kokosowego

Opis aromatyczny
Ziemisty, miętowy, ziołowy

stosowanIE:
Noś ze sobą w torebce lub plecaku dziecka.
Używaj Thinker, gdy Ci potrzeba wzmocnienia pewności siebie i skupienia.
Stosują Thinker w trakcie nauki, lub tworzenia projektów.
Wskazówki dotyczące używania: Stosuj na nadgarstki i kark.

UWAGI:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej 3. Możliwa wrażliwość skóry. Jeśli jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Trzymać z dala od oczu, uszu, ust i wrażliwych obszarów.

OPAKOWANIE: 10ML

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.