Menu

TRIBIOTIC maść 14g

Cechy produktu

  • Producent Kato Labs 

Opis

TRIBIOTIC maść 14 g

TRIBIOTIC - Oczyszcza dezynfekuje i leczy - Lek wydawany bez recepty.

Tribiotic to preparat zawierający trzy, optymalnie dopasowane antybiotyki. Jego synergistyczne działanie zwalcza większość znanych bakterii, a wykorzystywanie nie wykazuje efektów ubocznych kuracji antybiotykowej.
Tribiotic dostępny jest w formie saszetek, a także tubki. Tym samym, możesz dobrać opakowanie do własnego trybu leczenia. Saszetki perfekcyjnie sprawdzą się w podróży, tubka zaś, w domowej apteczce.
Nie za każdym razem jednak jesteśmy w stanie zadbać o to we właściwy sposób, wyjątkowo poza domem np. Podczas podróży. Dlatego powinniście posiadać za każdym razem przy sobie

TRIBIOTIC

  • Antybakteryjny preparat powszechnego użycia.
  • Działa bakteriobójczo przeciwwirusowo grzybobójczo.
  • potrzebny w domowej i podróżnej apteczce.

Tribiotic w domu, w pracy i w podróży

wykorzystywany na minimalne zadrapania i powierzchowne rany skóry, Tribiotic® broni przed rozwojem zakażeń i przyspiesza gojenie.
Stany zapalne i niewiele znaczące poparzenia są nadzwyczajnym miejscem dla rozwoju bakterii. Tribiotic® minimalizuje zagrożenia i łagodzi objawy.
Tribiotic®, wykorzystywany na świeży tatuaż, piercing albo po zabiegach kosmetycznych, minimalizuje możliwość zakażenia.

Sposób użycia TRIBIOTIC:

  • Lek należy stosować raz do trzech razy na dobę.
  • Niewielką ilością leku należy nanieść na zmienione chorobowo miejsce na skórze, po uprzednim oczyszczeniu i osuszeniu skóry.
  • W razie konieczności można wykorzystać ochronny, jałowy opatrunek.
  • Stosować nie dłużej aniżeli 7 dni.


komponenty TRIBIOTIC:

  • 1 g maści mieści: substancje czynne: 400 j.m./g bacytracyny cynkowej (Bacitracinum zincum), 5 mg neomycyny siarczanu (Neomycini sulfas) i 5000 j.m./g polimyksyny B siarczanu (Polymyxini B sulfas),
  • substancję pomocniczą: wazelinę białą.

Opakowanie: 14 g

Producent: KATO Labs

Przed wykorzystaniem zapoznaj się z ulotką, która posiada wskazania, przeciwwskazania, informacje dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz dane dotyczące używania towaru leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem albo farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie wykorzystywany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.