Menu

Waporyzator Mighty Storz & Bickel

Cechy produktu

  • Producent Storz & Bickel 

Opis

Prezentacja produktu https://vimeo.com/269613124 Legenda w swojej klasie

Waporyzatory niemieckiej firmy Storz & Bickel od lat cieszą się ogromną popularnością. Serca klientów producent zdobyła stacjonarnym waporyzatorem Volcano, który od lat uważany jest najlepszym w swojej klasie.

Mighty to jego mobilna wersja, która mimo drobnych rozmiarów nie ustępuje produktywności jego pokaźniejszemu bratu.

Sekret jego niesłychanej efektywności tkwi w komorze spalania. Grzałka wykorzystując technologie konwekcyjną, a także przewodzenie grzejne rozgrzewa się już w ciągu kilku sekund, wytwarzając ogromne, jednakowe chmury pary.

Do wyboru są dwie skale pomiaru temperatury: stopnie Celsjusza i Farenheita.

Zmiana temperatury pracy odbhywa się przy pomocy dwóch przycisków "+" i "-", które znajdują się tuż obok kolorowego ekranu tworzonego w technologii OLED.

ekran zagwarantuje idealna czytelność nawet przy sporym nasłonecznieniu. Za jego sprawą sprawdzimy takie cechy jak aktualna i zdana temperatura, a także stan naładowania baterii.

Urządzenia zostało wyposażone w aż 2 baterie litowo-jonowe, co na pewno starczy na cały dzień wykorzystywania.

Dzięki zaimplementowaniu specjalnego czujnika waporyzator wyłącza się po dłuższym okresie bezczynności, co zezwala na dłuższe korzystanie z baterii

Akcesoria

  • Vaporizer MIGHTY
  • 3x filtry
  • Szczoteczka do czyszczenia
  • Młynek do suszu
  • zestaw uszczelek
  • Instrukcja obsługi
  • Zasilacz
praktyczna komora spalania

Komora spalania tworzona ze szkła żaroodpornego zapewnia łatwość czyszczenia i smaczniejszą parę. Jest ona widoczna z zewnątrz urządzenia co pozwala na sprawdzenie poziomu wypalenia suszu zawsze kiedy tego Ci trzeba.

Grzałka została wykonana w technologii konwekcyjnej co zezwala na stosowanie urządzenia już po kilku sekundach od jego uruchomienia.

ekran OLED

kolorowy ekran OLED umieszczony tuż obok ustnika zapewnia wygodę stosowania i czytelność choćby przy pokaźnym nasłonecznieniu.

Z jego poziomu łatwo sprawdzisz aktualną, a także zadaną temperature pracy i stan naładowania baterii.

Waporyzator banalnie prosty w obsłudze

stosowanie waporyzatora jest bardzo proste, a poznanie wszelkich jego funkcji nie powinno zająć Ci dłużej aniżeli 5 minut.

obszerne przyciski i czytelny ekran umożliwiają intuicyjny wybór temperatury pracy.

Dodatkowy rabat

Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy do naszej oferty nie dodali czegoś więcej.

kupując na tej aukcji dostajesz dodatkowo 10% rabat na przyszłe zamówienie w naszym sklepie!

Warunkiem skorzystania z promocji jest wypełnienie krótkiego formularza, który wyślemy na Twoją skrzynkę tuż po dokonaniu zakupu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.