Menu

Waporyzator X-Max Starry 3.0 OLED

Cechy produktu

  • Producent X-Max 

Opis

Waporyzator X-Max Starry 3.0 to jedna z najciekawszych propozycji wśród waporyzatorów mobilnych. Hybrydowy system nagrzewania, regulacja temperatury, pojemna bateria 2900mAh i składany ustnik to właściwości, których trudno szukać wśród innych ofert w tym przedziale cenowym. Dzięki unikalnej technologii urządzenie zajmuje śladowe rozmiary, jednocześnie proponując bardzo długi czas pracy. Hybrydowy system nagrzewania sprawia, iż urządzenie buduje obszerne ilości pary i jest gotowe do pracy już po zaledwie 30 sekundach. Rewelacyjnie sprawdza się jednocześnie do waporyzacji suszu jak i koncentratów. Prezentacja artykułu https://www.youtube.com/watch?v=o_4EODLGKvA Akcesoria
  • X-Max Starry 3.0
  • Akumulator 18650 2900mAh
  • Pad na koncentraty
  • Zapasowe sitka
  • zestaw do czyszczenia i ubijania suszu
  • przewód USB
  • Instrukcja obsługi
  • Pudełko
Hybrydowy system ogrzewania Waporyzator XMax Starry proponuje hybrydowy system ogrzewania suszu, oznacza to, iż jest on podgrzewany jednocześnie poprzez ceramiczne ściany komory jak i strumień gorącego powietrza, w ten sposób susz rozgrzewa się równomiernie bez konieczności jego mieszania. Takie rozwiązanie to też szybszy czas gotowości urządzenia, które wynosi ok. 30 sekund od jego uruchomienia. wyświetlacz OLED ekran OLED umieszczony tuż obok ustnika zagwarantuje wygodę wykorzystywania i czytelność choćby przy znacznym nasłonecznieniu. Z jego poziomu prosto sprawdzisz aktualną, a także zadaną temperature pracy, a także stan naładowania baterii. pokaźny zakres temperatury i pojemna bateria Dzięki trzem przyciskom na obudowie prosto wybierzesz pożądaną temperaturę pracy mieszczącą się w zakresie 100-240°C. Trafny jej wybór pozwoli na równomierne podgrzewanie suszu. Bateria o obszerności 2900mAh z pewnością starczy na długi czas pracy urządzenia. Waporyzator banalnie prosty w obsłudze używanie waporyzatora jest wyjątkowo proste, a poznanie wszystkich jego funkcji nie powinno zająć Ci dłużej aniżeli 5 minut. Spore przyciski i czytelny ekran zezwalają na intuicyjny wybór temperatury pracy. Dodatkowy rabat Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy do naszej oferty nie dodali czegoś więcej. Nabywając na tej aukcji waporyzator X-Max Starry 10% rabat na przyszłe zamówienie w naszym sklepie! Warunkiem skorzystania z promocji jest wypełnienie niedługiego formularza, który wyślemy na Twoją skrzynkę tuż po dokonaniu zakupu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.