Menu

Ylang Ylang

Cechy produktu

  • Producent DoTerra 

Opis

Olejek eteryczny z ylang-ylang pochodzi z kwiatów w kształcie gwiazdy tropikalnego drzewa ylang-ylang i jest szeroko użytkowany w tworzeniu perfum i aromaterapii. Podobnie jak Jasmine, Ylang Ylang był użytkowany od wieków w ceremoniach religijnych i weselnych. Ylang Ylang służy do ograniczania napięcia i stresu oraz do promowania pozytywnych perspektyw. Ylang Ylang jest stosowany w luksusowych produktach do pielęgnacji włosów i skóry ze względu na jego zapach i odżywcze, ochronne właściwości.

DZIAŁANIE:
Promuje wygląd zdrowej skóry i włosów po zastosowaniu miejscowym.
unosi nastrój, równocześnie uspokajając


Opis aromatyczny
Słodki, bogaty, ostry


Metoda zbierania
Destylacja z parą


Część roślinna
Kwiat


Główne elementy
Germakren, kariofilen, Farnesene

używanIE:
Umieść Ylang Ylang w kąpieli solnej Epsom na relaks.
Załóż nadgarstki na słodkie, kwiatowe pachnidła.
Dodaj Ylang Ylang do olejku nośnikowego, żeby uzyskać głęboką odżywkę do włosów.
Wskazówki dotyczące stosowania
zastosowanie miejscowe: Nanieś jedną albo dwie krople na żądany obszar. Rozcieńczyć olejem nośnym, żeby zminimalizować wrażliwość skóry. Zobacz uzupełniające środki ostrożności poniżej.

OPAKOWANIE: 15ML

UWAGI:
osiągalna wrażliwość skóry. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią albo jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikaj kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi i wrażliwymi obszarami.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.