Menu

Eye Wash Station - zestaw do płukania oczu

Cechy produktu

  • Producent Cederroth 

Opis

Płukanka do oczu Cederroth – udowodniona lepsza sprawność neutralizacji kwasów i zasad w przypadku roztworu soli kuchennej*. Szafka z płukanką do oczu Cederroth została opracowana, aby ułatwić szybkie udzielanie pomocy. Jest tu miejsce na 2 butelki, które otwierają się automatycznie, gdy są wyjmowane z uchwytów. Butelki zostały tak ukształtowane, żeby można było za ich pomocą płukać oko stałym strumieniem poprzez ok. 1,5 minuty. Wytrzymałość: 4,5 roku. Użycie roztworu buforujące zwiększa szansę uratowania oka.
Płukanka do oczu Cederroth neutralizuje wartość pH w oku. To oznacza, że roztwór neutralizuje kwasy i zasady, co przynosi szybszy efekt w sytuacji zwykłego roztworu soli kuchennej. Oddziaływanie jest ogólnie silniejsze w przypadku zasad niż kwasów.

Apteczka jest także zaopatrzona w automat na plaster Salvequick. Plastry w nowym automacie wydobywa się ku dołowi, zapobiegając skażeniu lub zakrwawieniu pozostałych. Wkłady dodatkowe plaster są zamknięte na klucz w automacie, żeby zabezpieczyć je przed zagubieniem. Puste wkłady odczepia się w prosty sposób za pomocą specjalnego klucza.

Zawartość:

2 butelki roztworu buforującego do oczu Cederroth, po 500 ml
automat na plastry Salvequick zawierający 40 plastrów ubraniowych i 45 plastrów plastikowych
1 instrukcja przemywania oczu
1 klucz

wymiary apteczki: (S x W x G): 29 cm x 56 cm x 12 cm

Automat na plastry Salvequick (REF 490700) do nabycia osobno.

  • buforowe płukanie oczu

  • korzystne atrybuty płuczące

  • końcówka dobrana do kształtu oka zapewniająca optymalny przepływ

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.