Menu

Lysoform AERODESIN 2000 Preparat do szybkiej dezynfekcji nieinwazyjnych wyrobów odpornych na działanie alkoholi (1000 ml)

Cechy produktu

  • Producent Lysoform 

Opis

Gotowy do natychmiastowego wykorzystania preparat do szybkiej dezynfekcji nieinwazyjnych wyrobów odpornych na działanie alkoholi Lysoform Aerodesin 2000 oparty na kompozycji na bazie alkoholu z dodatkiem glutaraldehydu. Zagwarantuje spore spektrum biobójcze: bakteriobójcze, prątkobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Wykazuje działanie już przy bardzo niedługim 1 minutowym czasie kontaktu. Zalecany do powierzchni opornych na działanie alkoholi i do dezynfekcji powierzchni kontaktujących się z żywnością. Lysoform Aerodesin 2000 po zastosowaniu szybko schnie nie pozostawiając żadnych śladów, nie buduje tłustego nalotu alełatwo się rozprowadza. Można go aplikować przez rozpylenie, jak i przy użyciu ściereczki. Znamionuje się miłym, delikatnym zapachem.

1000 ml

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.