Menu

Kobra 240 C2 TURBO ES

Cechy produktu

  • Producent Kobra 
  • Pojemność kosza 35 l
  • Szerokość wejścia 240 mm
  • Funkcje cięcie zszywek, niszczenie kart plastikowych, cięcie płyt CD 
  • Rodzaj cięcia ścinki 

Opis

Super Promocja! - Zapraszamy do skorzystania z rabatu 15% na niszczarki Kobra używając kodu kobra3 w koszyku sklepu. Niszczarka Kobra 240 C2 Turbo ES przeznaczona do stosowania w pokaźnej i przeciętnej wielkości biurach, rejestracjach i urzędach.

konkretna i trwała do niszczenia wielkiej ilości dokumentów łącznie ze zszywkami i spinaczami. Szerokość szczeliny wejściowej 240 mm, przy jednokrotnym podaniu niszczy aż 19 arkuszy papieru, tnąc na ścinki 1,9x15 mm.

Niszczarka nowoczesny System Energy Smart cechujący się dużą oszczędnością energii, za sprawą funkcji stand-by śladowemu poborowi mocy. Za pomocą Systemu Turbo Power – (dopełniające uderzenie mocy), pomyślnie likwidujące zatory spowodowane nadmierna ilością przekazanych dokumentów.

automatyczny start/stop usprawnia płynne funkcjonowanie pracy przy niszczeniu dokumentów. Wyjątkowo cicha niszczarka w dodatku została usztywniona systemem SPPU – Super Potential Power Unit, cichy system napędu.

Poziom głośności 61 dba. Niszczarka wyekwipowana jest w wytrzymały silnik, dopasowany do pracy ciągłej przez 24 godziny na dobę. Trwałe noże wytrzymałe na zszywki i spinacze. Zabezpieczenie silnika przed przegrzaniem.

samoczynne odcięcie zasilania w przypadku zaklinowania papieru, podniesionej pokrywy lub wyjęcia pojemnika na ścinki. Wyekwipowana jest wyjmowany kosz z procesem zniżania pojemności, pojemność 35 l.

ponadto zainstalowana dioda powiadamia o wyjętym koszu. Nieskomplikowane niszczenie szerokich wydruków komputerowych. Zamocowane stabilne koła pozwolą nam swobodnie przemieścić sprzęt. Rozmiary niszczarki: długość 37 cm, szerokość 33 cm, wysokość 56 cm.

Waga niszczarki: 18 kg. Moc urządzenia: 460 W. Gwarancja: 3 lata na całość urządzenia, 20 lat na noże tnące. Nie wiesz jakie urządzenie do niszczenia dokumentów wybrać? Zadzwoń albo napisz do nas a postaramy się dobrać odpowiednią niszczarkę do Twoich potrzeb.

Tel. (34) 366-72-72 Email: sklep@solokolos.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.