Menu

Kobra 240 SS2 ES

Cechy produktu

  • Producent Kobra 
  • Pojemność kosza 35 l
  • Szerokość wejścia 240 mm
  • Funkcje cięcie zszywek, niszczenie kart plastikowych 
  • Rodzaj cięcia paski 

Opis

Super Promocja! - Zapraszamy do skorzystania z rabatu 15% na niszczarki Kobra używając kodu kobra3 w koszyku sklepu. Niszczarka Kobra 240 SS2 ES przeznaczona do korzystania w przeciętnej wielkości biurach, rejestracjach oraz urzędach.

mocna i trwała do niszczenia obszernej ilości dokumentów łącznie ze zszywkami i spinaczami. Szerokość szczeliny wejściowej 240 mm, przy jednokrotnym podaniu niszczy 15 arkuszy papieru, tnąc na cienkie paski 1,9 mm.

Niszczarka postępowy System Energy Smart cechujący się dużą oszczędnością energii, za sprawą funkcji stand-by niewiele znaczącemu poborowi mocy. Samoczynny start/stop usprawnia płynne funkcjonowanie pracy przy niszczeniu dokumentów.

Wyjątkowo cicha niszczarka w dodatku została usztywniona systemem SPPU – Super Potential Power Unit, cichy system napędu nie rozprasza innych przy wykonywaniu obowiązków, poziom głośności 55 dba. Niszczarka wyekwipowana jest w wytrzymały silnik z systemem chłodzenia, dopasowany do pracy ciągłej poprzez 24 godziny na dobę.

Trwałe noże wytrzymałe na zszywki i spinacze. Zabezpieczenie silnika przed przegrzaniem. Automatyczne odcięcie zasilania w sytuacji zaklinowania papieru, podniesionej pokrywy lub wyjęcia pojemnika na ścinki.

wyekwipowana jest wyjmowany kosz o objętości 35l. Dodatkowo zainstalowana dioda oznajmia o wyjętym koszu. Przystępne niszczenie szerokich wydruków komputerowych. Zamocowane zrównoważone koła pozwolą nam luźno przemieścić sprzęt.

wymiary niszczarki: długość 37 cm, szerokość 33 cm, wysokość 56 cm. Waga niszczarki: 14 kg Moc urządzenia: 460 W Gwarancja: 3 lata na całość urządzenia, 20 lat na noże tnące. Nie wiesz jakie urządzenie do niszczenia dokumentów wybrać? Zadzwoń albo napisz do nas a postaramy się dobrać odpowiednią niszczarkę do Twoich potrzeb.

Tel. (34) 366-72-72 Email: sklep@solokolos.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.