Menu

Kobra 240 SS4 TURBO ES

Cechy produktu

  • Producent Kobra 
  • Pojemność kosza 35 l
  • Szerokość wejścia 240 mm
  • Funkcje cięcie zszywek, niszczenie kart plastikowych, cięcie płyt CD 
  • Rodzaj cięcia paski 

Opis

Super Promocja! - Zapraszamy do skorzystania z rabatu 15% na niszczarki Kobra używając kodu kobra3 w koszyku sklepu. Niszczarka Kobra 240 SS4 Turbo ES dedykowana do korzystania w obszernej i przeciętnej wielkości biurach, rejestracjach i urzędach.

mocna i trwała do niszczenia szerokiej ilości dokumentów łącznie ze zszywkami i spinaczami. Szerokość szczeliny wejściowej 240 mm, przy jednokrotnym podaniu niszczy aż 30 arkuszy papieru, tnąc na cienkie paski 3,8 mm.

Niszczarka progresywny System Energy Smart znamionujący się dużą oszczędnością energii, za sprawą funkcji stand-by znikomemu poborowi mocy. Przy pomocy Systemu Turbo Power – (dopełniające uderzenie mocy), pomyślnie likwidujące zatory spowodowane nadmierna ilością przekazanych dokumentów.

samoczynny start/stop usprawnia płynne funkcjonowanie pracy przy niszczeniu dokumentów. Wyjątkowo cicha niszczarka w dodatku została umocniona systemem SPPU – Super Potential Power Unit, cichy system napędu nie rozprasza innych przy realizowaniu obowiązków, poziom głośności 55 dba.

Niszczarka wyekwipowana jest w wytrzymały silnik z systemem chłodzenia, przystosowany do pracy ciągłej przez 24 godziny na dobę. Trwałe noże wytrzymałe na zszywki i spinacze. Zabezpieczenie silnika przed przegrzaniem.

na dodatek zaopatrzona została w uzupełniającą pokrywę do bezpiecznego niszczenia płyt CD i dyskietek. Samoczynne odcięcie zasilania w przypadku zaklinowania papieru, podniesionej pokrywy lub wyjęcia pojemnika na ścinki.

zaopatrzona jest wyjmowany kosz z procesem zniżania objętości, objętości 35 l. Dodatkowo zainstalowana dioda powiadamia o wyjętym koszu. Proste niszczenie szerokich wydruków komputerowych Zamocowane stabilne koła pozwolą nam luźno przemieścić sprzęt.

wymiary niszczarki: długość 37 cm, szerokość 33 cm, wysokość 56 cm. Waga niszczarki: 14 kg. Moc urządzenia: 460 W. Gwarancja: 3 lata na całość urządzenia, 20 lat na noże tnące. Nie wiesz jakie urządzenie do niszczenia dokumentów wybrać? Zadzwoń albo napisz do nas a postaramy się dobrać odpowiednią niszczarkę do Twoich potrzeb.

Tel. (34) 366-72-72 Email: sklep@solokolos.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.